Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka uwag
#31
1. Słuszne mute, dupa to część ciała, ale tak samo jak inne. Nie wiem czy byłbyś uradowany jakby ktoś do Ciebie pisał np. penisie...
Niepełnoletni moderator? Wybacz, ale ta gra skierowana jest głownie do młodych i jest ich przeważająca część, więc nie wyobrażam sobie innego wyjścia. Poza tym zgadzam się ze słowami Nameczański Wojownik, że niepełnoletni potrafi być bardziej dojrzały niż ten dorosły. Poza tym czasami aż mi się śmiać chce jak widzę ludzi piszących jacy to są dorośli i dojrzali: "byłem w pracy", "nie ma to jak zimne piwo" itp. a potem ich żałosne żale i płacze.
Sam jestem niepełnoletni, pełnię funkcję SM na Stoners. W naszej kadrze nie ma nikogo 18+ i jakoś dajemy sobie radę i nikt nie narzeka...

2. Mówisz o rozstawieniu po miastach... Ithan jest najbardziej obleganym miastem i myślę, że jeden MC wszystkiego nie ogarnie. Jeśli Ci nie odpowiada napisz jakiemuś na priv, żeby się po innych miastach przeszedł.

3. Jeśli ktoś jest sprawdzonym MC to czemu ma nie mieć go an kilku światach? Przecież znajdą się chwile, że nie będzie nikogo, a wtedy może akurat on wejdzie. Nie zgodzę się z Tobą chyba, że jest to gracz który ma MC przykładowo na Katahha i Classicu, przy czym na Classic nie wchodzi.
Reply
#32
Co do wstępu, masz rację. Ja dostałem mute za wiadomość do kolegi zarówno mojego jak i MC. Tekst brzmiał "Siedzi [nick] pod jabłonią, wali konia lewą dłonią" za to dostałem 48h.
Reply
#33
1. Jestem ciekawy w jaki sposób posiadłeś dane na temat wieku moderatorów czatu. Dawno temu, gdy jeszcze ciupałem w różne gry to na ts'ie spotykałem 16-17 latków o zachowaniu zaniżającym całkowicie poziom, a 13-latków, którzy na swój byli wyjątkowo kulturalni, opanowani i dojrzali.
"Dupa" w zależności od kontekstu, myślę, że mogła być wyrazem niesmacznym. Mówisz nam tylko, że twoja wypowiedź zawierała takowy wyraz, ale już nie dasz screenshot'a zawierającego pełną rozmowę. Nie możemy tego ocenić obiektywnie znając tylko twoją wersję i nie mając dowodów...

2. Było, było i jeszcze raz było. Myślisz, że moderatorom chce się latać po wszystkim miastach? Jest coś takiego, jak screenshot i potem wysyłasz to do MC lub na panel. Pamiętam, że była propozycja, żeby moderatorzy mieli dostęp do czatów z wszystkich lokacji, ale z tego co mi wiadomo to go odstawiono, a szkoda, bo mógłby rozwiązać wiele problemów.

3. Ktoś gra na kilku światach, więc dlaczego nie ma od razu sprawować pieczy nad większą ilością światów?
---
Kertiz - mam sprawę.
Reply
#34
Jak najbardziej zasłużone mute.

__
Tak na marginesie - zauważył ktoś kiedyś, że z reguły wszystkie skargi, zażalenia i takie tam padają z ust (spod klawiatury w sumie) osób, które były karane?

__
komilll:
Wydaje mi się, że większość raczej po prostu próbuje udowodnić, że ma MC gdzieś i nie zamierza przyjąć do wiadomości tego, że nie zna regulaminu i że za to się mute należy, a przy okazji myśli, że MC straci rangę, bo polecą skargi. Ewentualnie po prostu nie zna regulaminu i myśli, że ma prawo robić co mu się podoba, a MC, mutując, według niego ogranicza jego prawo wolności wypowiedzi, łamiąc Konstytucję = według niego nie nadaje się na MC i nie ma prawa tej funkcji pełnić.
Reply
#35
Quote:2.4 Używanie słów powszechnie uważanych za obraźliwe, które nie są skierowane personalnie, wulgarne nicki:


Wg. mnie określanie takim wierszykiem masturbacji na publicznym czacie jest niepoprawne społecznie. Wyobraź sobie, że jest lekcja, a ty mówisz coś takiego przed całą klasą i wychowawczynią. Zostałbyś upomniany lub ukarany, podobnie jak w Gra.
Nemathinyen:
Zwykle, ale nie zawsze. Faktem jest jednak, że jeśli ktoś ma większe doświadczenie z osobą MC (czyt. dostaje ciągle mute) to w końcu szuka luk w jego działaniu i próbuje coś zmienić na swoją korzyść.
Reply
#36
Taka mentalność ludzka...
Osobiście zdarzało mi się kilkakrotnie wysłuchiwać skarg od ukaranych, ale nigdy od Administracji Stoners lub kogoś z góry, choć moje kary często leciały na panel jako "niesłuszne".
Pacyfista:
I się dziwisz? Nawet jeśli to miało być w formie żartu to wypadało by to zaznaczyć albo wysłać na priv, a nie robić z siebie i kolegi niewiadomo co...

AtUP
Dobry przykład. Tak jak z dupą w pierwszym poście. Jeśli piszecie coś takiego na czacie w grze to pomyślcie czy powiedzielibyście coś podobnego np. w zatłoczonym centrum Warszawy bo do tego można porównać Ithan.
Reply
#37
Albo osób, które nie mają w naturze siedzieć cicho Smile.
Owszem byłem karany XX razy, ale to nie jest przyczyną tematu.

Taa, napiszcie, że ja jeszcze propkę jakąś robię. Myślę, że temat jest do zamknięcia, bo nikt mnie nie zrozumiał.


AtDół
A ja myślę, że masa oburzonych MC będzie dalej hejtowała temat, bo przecież zwykły gracz nie będzie im uwag prawił jak mają wykonywać Swoją pracę. :}
Reply
#38
Na zamknięcie będziesz musiał pewnie poczekać do poniedziałku bo w weekend mało kto przegląda forum...
Myślę, że bardziej Twoje przesłanie tego tematu nie ma większego sensu i zastosowania, niż to, że nikt go nie zrozumiał Smile
Reply
#39
Myślałem że to będzie "Mity" ale jednak 100% Prawdy jest w tym.

"2. Rozstawienie MC po miastach. Nie wiem jaki jest na innych światach, ale na Classicu wszyscy MC stoją w Ithan. Zdarza się, że w jednym mieście jest 6 MC, a np w Torneg czy Werbin handlują kontami. Pisałem o tym już wiele razy, ale dostawałem wiadomość: "Zrób screena, a my ukarzemy złego gracza"- hola, hola, a od kiedy to zwykły gracz ma za zadanie odwalać pracę za MC? Ja rozumiem, że gdy jest jeden MC to nie jest w stanie ogarnąć burdelu, ale gdy jest 6? Dajcie spokój..."


Na Tarhunie to samo jest(...)tylko przeważnie 1-2.
Reply
#40
komilll:
Yoki:
Mylicie się.. Mogłem przecież pomyśleć że siedzi pod drzewem razem z koniem i uderza go dłonią ponieważ go nie słucha.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)