Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hakerzy są wśród nas
#1
Wiele jest już postów o hakerach ale nie wierzyłem , teraz wierze ( Post nie jest żeby dostać plusy lub minusy ale żeby ostrzec graczy ) . Kolejną ofiarom padł mój kolega zadzwonił do mnie rozpłakany i pytał się co zrobić ( gdy się dowiedziałem pojechałem do niego spytalem jakie miał pasy kiedy ostatnio w grze był , więc tak ,logowalem sie na moim kompie na jego nie weszło , aresa e-mail nie miał bo usuną ). Na grę wydał dobre pieniądze miał itemy z loterii np miał 1 torbę 42 przedmioty tp do ithan , mythar , werbin red dragona i inne stroje mial niestety 32 lvl ale jak mówiłem dobre pieniądze wydał . Więc tak dowiedziałem się ze haker potrafi sie jakoś dostać bez loginu i hasła , dodatków ( kumpel nie używał haków i dodatków ) i bez wpisywania w konsole jak paczyliśmy na stronie ze skanem eq to żadnego nie było.

Proszę nie minusować i plusować !
Reply
#2
Music 
1. kto niby hackuje? Jakiś nick podaj?
2. Ortografia.
3. Zły dział.
4. Dziwnych masz kolegów skoro dzwonią do ciebie żeby płakać Huh
Reply
#3
Co to ma do " pierwszej pomocy ? "
Reply
#4
Musisz mieć przynajmniej 3 kody SMS. I Pisz na panel podaj im, to ci konto zwrócą.
Reply
#5
3 kody czyli ?

1 odp
skąd mam wiedzieć jak sie nazywa jak on hakuje bez pisania hakera do ciebie ?
Reply
#6
Cóż.. wiele osób było chakniętych , ale to dobra też lekcja do chronienia konta datą i blokowanie e-maila .
Reply
#7
Question 
pomyśl o jakie kody może chodzić ?
Reply
#8
Question 
Trzeba było czytać powszedni temat innego gracza, w którym było że mu też się włamano na konto..
Reply
#9
Uwierz, że z samej gry w Margo konta Ci nie zhakują. Musiał wejsc na jakąś stronę lub coś tego typu.
Reply
#10
Są tacy hakerzy, że potrafią tak zrobić jak tu opisane zostało.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)