Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kary - opinię Sm/Mc oraz graczy
#1
Witajcie, postanowiłem założyć temat, w którym bd mogli komentować kary nadane po przez innych Sm/Mc, oczywiście bez spamu. Pozwolenie mam od Krychy

SPAM W TEMACIE = KILL 48H
--
Reply
#2
Big Grin 
Coś wam powiem Tongue

Macie rację Tongue To będzie temat dla graczy i SM/MC. Każdy będzie mógł się tu wypowiadać, ale bez spamu Big Grin

Od teraz KAŻDY może wypowiadać się na temat SWOJEJ kary
Reply
#3
Mamut, ale skoro w 1. poście kar jest taka zasada trzeba się jej trzymać. Moim zdaniem kill zostaje, bo jest słuszny, zaspamował 2 razy w osobnych postach.
Reply
#4
Witam, z tego co tu widzę mogę wyrazić swoją opinie.


Więc zacznijmy od tego że pewien gracz napisał na mnie post ` zgłoszenie ` w postaci Kary.

Napisałem obronne zdanie..
że również umilę mu życie dedając go.


Fajnie. mute 48h. z racji tego że spam. po napisaniu jednego posta..

w temacie pisało zbędne posty.. ale czy mój post był zbędny? pozostawiam do opinii innych.


Uważam,że to jest bezsensu.. chciałem obronić się przed tym żebym jakieś kary nie dostał.
napisałem jeszcze jeden post.. dostałem kila na 24h od ` MC ` Naveen.


* nie chcę podważać ich decyzji, nie chcę dostać ` KOLEJNEGO ` kila .


AtMC tego świata.

jeżeli ten post w jaki kol wiek sposób podważa waszą opinie proszę o usunięcie go. nie chcę kolejnych kar.

Przy okazji przepraszam Naveen i Mamutos

za to że zająłem im czas i podważyłem zdanie Naveen.

z góry dziękuje za kila.

slowicki
Reply
#5
No więc tak mute ci dałem za spam w temacie każdy post bez zgłoszenia w tym temacie jest spamem... Wystarczy poczytać 1 stronę ( o ile dobrze pamiętam) A co do tego że od MC Naveen jest Sm'em od dzisiaj Dodgy
Mute ci cofnełem bo mam dobre serce haha Big Grin Kill tylko został Dodgy
Reply
#6
Kolego, nie cofnę Ci kill'a, ponieważ na 1 poście w karach jest napisane zbędne posty, według mnie był on zbędny, poniewaz ten temat jest od opinii graczy, którzy zostali ukarani, ja przeglądam ten temat średni 4 razy dziennie, więc tak, według mnie Twoje posty w temacie "Kary" były spamem, zbędnym spamem.
--
Reply
#7
Question 
Naveenie przedyskutujmy karę Neuris tam nie ma zastraszania moim zdaniem Big Grin
Reply
#8
Neuris?
Reply
#9
Sry Nubiry mylą mi się te 2 nicki Cool
Reply
#10
Sad 
A więc:
1-to , ze koleszka napisał , że szuka ph , a ja go nakierowałam to nie zastraszanie , a Hakana ostrzegłam "z czystej sympatii do jego osoby".
2- To , że Hakan i odis się narazili jakiemuś innemu graczowi mnie wcale nie dziwi , a to , że wpadł po moim ostrzeżeniu to zbieg okolicznosci Wink zresztą dotyczyło ono Azahiela Dodgy
3- Zastanawiam sie jak osoba nie potrafiąca logicznie myślec , i czytać ze zrozumieniem może zostać SM Dodgy
4- Stwierdzenie "zachowujesz się jak Dzieciak/szczeniak" nie jest równoznaczne , z "jesteś szczeniakiem/dzieciakiem"

PS : czekam na zdjęcie killa
;* Heart Heart Heart
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)