Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alija przemawia: Podziękowania.
#11
Oooooo To ja dziękuje wszystkim hejterą(om)
Bo przecież bez nich to za fajnie by było CoolD
Reply
#12
A ja tobie dziękuje za to że jesteś :3.
Reply
#13
Ja Ci dziękuje za twoje cyce Cool
Reply
#14
Ja dziękuję za podziękowania Smile

I składam podziękowania wszystkim graczom STONERS za to,że dzięki nam wszystkim,a w szczególności Alijii i Jarka świat funkcjonuje jak powinien !

Kocham Was Heart
Reply
#15
Mimo, że tam miejsca dla mnie nie ma, nie znamy się dobrze, to ja chcę ci podziękować. Za to, że trzymasz ten serwer w porządku, ładzie, troszczysz się o ludzi i widać to gołym okiem. Tobie tak jak i SM, pragnę podziękować, że mogę być tu z tak wspaniałymi ludźmi. Jeszcze wszystkich nie poznałam lecz wiem, że każdy daje do świata coś wyjątkowego. Smile
A przede wszystkim za sam gest w ich stronę. To jest na prawdę świetne, prawdopodobnie żaden serwer od ADM nie dostał takiej NAGRODY.
Dziękuje. Smile

Ajjj! Jak mogłam.. Zła Ourisia.. :x
Dziękuję także wszystkim tym co pomagają nowym graczom tu się ustabilizować. Jesteście na prawdę wspaniali, nie myśląc tylko o swoich wydatkach, po prostu pomagacie innym. To się liczy, pomoc dla bliźnich! Smile
Reply
#16
Duch(Arian), Mirco Cro Cop, Mańjak - za legendarne rozmowy na Skype.

Tego czego brakuje mi najbardziej.


Mroczny Tropiciel, Młody Qwweier - za to, że zawsze można z nimi pogadać, pomóc wzajemnie, wspierać

To co było będzie i zostanie na wieki wieków amen Dodgy
Reply
#17
Kurde no.. Ja taki pikny bramkarz i snajper w HB, a Ty mi nie podziękujesz? A idę stąd!! Cool

Dzięks wszystkim, za tworzenie klimatu na Stoners'ie, a najbardziej Alijii, za przejęcie pałki od Vrednego, który w ogóle nie sprawował władzy tutaj..
Dziękuje także zawodnikom HaxBalla w reprezentacji Stoners, za miłą zabawę;p

AtOch-jarex Heart, dziękuje, że wspomniałeś o mnie Heart
Reply
#18
Chcę podziękować graczowi Nal-q za to, że pomaga w trudnych sytuacjach. Potrzebowałem czegoś, on mi to dał!











żart. Pozdro dla Rucia!
Reply
#19
A mnie nikt nie pozdrowił. Cry Niech ktoś mnie przytuli! Sad

A ja sobie pozwolę pozdrowić wszystkich Stoners'iaków. Heart Choć jestem tu od niedawna to jesteście boscy. Big Grin
Reply
#20
Pff taki z ciebie bramkarz. Ucz się lepiej ode mnie jestem waszym menadżerem a każdą piłkę wyciągam eee, ale z siatki Cool
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)