Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herbaciane Bractwo
Tongue 
Wklej. Tongue
Reply
wklejaj
AtMinus sorka rozpędziłem się
Reply
NIE publikujemy korespondencji z Panelu Kontaktowego.

NIE chwalimy się swoim IP.

UCZYMY się czym jest sarkazm.
Reply
Pomysł dobry , ale mam kilka zastrzeżeń mianowicie :
- W jaki sposób można by było się tam dostać ?
- Co by się tam robiło ?
- Do czego by zobowiązało należenie do HB?
- Podaj więcej informacji o tym stowarzyszeniu
Reply
Tak w ogóle kto wymyślił ten pomysł?
Truskawkowe najlepsze by było. Tongue
Reply
Nawet jeśli to chyba pomysł musiałby zaakceptować również jakiś SMG.
Reply
Wink 
Może sam przeczytasz temat[niekoniecznie cały] to się dowiesz.Nie wszystko w życiu jest podawane na tacy Cool.


Właśnie w tym sęk komilll.

Truskawkowe Ramonka dała ,ale Madd wolał Herbatke to się zgodziła.
Reply
Jak moze cos podac, skoro jeszcze nie ma pewnosci czy powstanie?
Reply
Heart 
(2012-09-22, 13:57:35)Yavii Wrote: Reputacja świadczy o wiedzy gracza? Chyba kiedyś. W tym momencie wcale tak nie jest. Taki Syn Karmy ma bardzo dużo reputacji, a większość zdobył na trollowaniu w Off-Topic. Ale nie ujmuję tego, że to ogarnięty gracz.

Moim zdaniem reputacja ma tu mało do powiedzenia, a ważne jest prześledzenie postów gracza. Wink


Oczywiście, fakt, że siedzę w Off-Topicu sprawia, że 1000 reputacji wbiłem całkowicie w OT, a to, co w Publi/PP zdobyłem to nic? W OT jest 50 osób na krzyż i 3/4 plusów, które tam dostaję mi się nie nabija. I "za nic" nie dostaję plusów, sory.

To tak w ramach dygresji <3.


Co do samego HB, Bractw jest dużo, najwięcej w Karczmie i klanowych, ale czemu nie stworzyć drugiego takiego dużego? W sumie trochę boję się mieszania, jakiejś wojny Bractw czy czegoś takiego. Jak będziecie mieli fajne zielone outfity to ja chcę do HB ;3.


AtE - Sorki, walnął mi się kolor. I zielone do łowcy pasują :3.
Reply
Tongue


Co do tego całego spamu odnośnie repa to też się wypowiem.Jak już dla kogoś ważny jest rep to nie ważny jest zbytnio ten rep jeśli gracz miał 4353547598874 postów i 83748repa sami musicie przyznać ,ale jeśli ktoś ma 324 postów i 313 repa to jest ktoś.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)