Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herbaciane Bractwo
To może by ograniczyć działalność HB do nakazu wklejania codziennie zdjęcia innej herbatki na profil? Albo tej samej herbatki w innym kubku? Członkowie mogliby również pisać poradnik typu: "Jaką temperaturę powinna mieć woda do zalewania zielonej herbaty?" tudzież:"Jak wypić wrzącą herbatę?". Wtedy byłoby kulturalnie, pokojowo, zero wojen "gangów". I parcia by takiego nie było, bo weź tu człowieku codziennie znajduj inny rodzaj herbatki...
Reply
Moim zdaniem kolejne Bractwo jest kompletnie nie potrzebne. Może nie znam się bardzo dużo na grze, lecz to całe HB wywołało by jeszcze więcej pretensji, płaczu i narzekania o to, że ktoś chciałby być a nie jest. Gdyby coś takiego powstało wszyscy zaczęliby się pluć, które bractwo jest lepsze. Jak KB stało się powoli lekką masówką, tak to tym bardziej by się rozrosło, powodując kolejne narzekania. Tyle z mojej strony.
Reply
(2012-09-22, 13:57:35)Yavii Wrote: Reputacja świadczy o wiedzy gracza? Chyba kiedyś. W tym momencie wcale tak nie jest. Taki Syn Karmy ma bardzo dużo reputacji, a większość zdobył na trollowaniu w Off-Topic. Ale nie ujmuję tego, że to ogarnięty gracz.

Moim zdaniem reputacja ma tu mało do powiedzenia, a ważne jest prześledzenie postów gracza. Wink

Synu. Ty wiesz w ogóle kto to jest? Tak, to jest Elited, Syn Eliteda, Karma oraz Miłośnik Pióra. Osoba, która gra od ponad 4 lat w Margo i ze wszystkich kont miałaby największą ilość repa, jak i postów. Poczytaj czasami jego posty, pogadaj z nim. Pamiętam, jak pisałem jeszcze z nim na starych kontach. Jest to inteligentny człowiek, którego oceniasz bez dania racji.

Pani Czekolada:
Rozwala mnie, jak ludzie oceniają za to, który masz lvl czy ile masz repa... Ja mam 47lvl, a z poprzednim kontami gram ponad 4 lata, ale to nie znaczy, że nic nie wiem o Margo.
===
At+
Nawet jeśli to co? Boli cię, że ma więcej, bo tego nie rozumiem?
===
Reply
Big Grin 
Co nie zmienia faktu, że Karma za coś te plusy dostawał, prawda? Trollowanie widocznie też może być inteligentne. Zgodzę się jednak z tym, że reputacja nie jest wyznacznikiem inteligencji, powiedziałbym nawet, że jak sama nazwa mówi, określa, jak bardzo znany jest gracz na forum. A przynajmniej tak to powinno działać, choć obecnie postrzegana jest ona na 1000 innych sposobów.
Komilll napisał już, Karma miał już jakieś 4-5 kont, wliczając w to Syna. I tak jak Komilll powiedział, gdyby nie jego trollowe bany (chociażby to, że bodajże jeden z banów dostał NA ŻYCZENIE), to mógłby mieć spokojnie tyle repa co Thinker. I min. 5x więcej postów.
Reply
No cóż, ja jestem na tak. Byleby tylko oba Bractwa sobie nie wchodziły w drogę. Smile W końcu cel chyba przyświeca ten sam: pomoc słabszym. Dodgy

Atdown:
Wyższe postacie na ogół pomocy nie potrzebują, a ja mam tendencję do uogólniania. Sam na Hutenie zacząłem prowadzić akcję "10k dla nowicjusza", przez "nowicjusza" rozumiem postać do 15 levlu. I przecież mówię, że bardzo ważne jest, żeby sobie te stowarzyszenia w drogę nie wchodziły, wiem, że nie o wojny tu chodzi, bo tych i tak już za dużo w tym chłodniejącym coraz bardziej świecie.
Reply
Tu ni chodzi o wojnę , lecz o pomoc bliźnim.I tu nie chodzi tylko o małe poziomy jak i też o duże.Pomoc jest dla wszystkich...
Reply
Oglądałem. Grałeś kiedyś na Hutenie. Smile
Ale czemu wypowiadacie się nie na temat?
Futrzak:
Czemu Konwersacje prowadzicie nie na temat...
Poziom nie ma nic wspólnego ze znajomością gry.
________
Ja osobiście trzymam się jednej zasady "A teraz radź sobie sam". I to jest moja motywacja do dalszej kontynuacji przygody...
Reply
Sądzę, że takie nowe bractwo było by miło widziane o ile by nie trzeba było kupować dużo Sł.

Najlepsze nazwa to by było Bractwo Harcerzy Big Grin
Reply
Nazwa jest dobra, nie ma jej co zmieniać Angry

2700 post dedykuję HB !
Reply
Nie chodzi nam o jakieś tam herbatki Tongue.Chodzi o pomoc innym graczom, początkującym.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)