Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herbaciane Bractwo
Heart 
a co na to Ramonka z Maddoxem? Big Grin
Reply
Wątpię żeby takie coś przeszło. Sam pomysł nie wystarczy jeśli byście chcieli dorównać KB to trzeba na to poświęcić mnóstwo pracy. A zresztą ten 30 lvl założyciela tematu zbytnio nie zachęca ale mimo wszystko życzę Wam powodzenia.
Reply
Tu nie liczy się lvl , tylko jakim się jest człowiekiem ...
Reply
Za to Twój 15lvl na świecie oficjalnym pokazuje wszystko w całej okazałości.
Reply
A 284 na prywatnym też łatwo wbić i nie wiedzieć nic. Wink
Reply
Reputacja świadczy o wiedzy gracza? Chyba kiedyś. W tym momencie wcale tak nie jest. Taki Syn Karmy ma bardzo dużo reputacji, a większość zdobył na trollowaniu w Off-Topic. Ale nie ujmuję tego, że to ogarnięty gracz.

Moim zdaniem reputacja ma tu mało do powiedzenia, a ważne jest prześledzenie postów gracza. Wink
Reply
Nie 15 tylko 47 Smile Większy niż twój
Pani Czekolada:
Przy wbijaniu lvl, poznaje się przy okazji grę. Myślisz, że wbiłem ten lvl w 2 tygodnie i nic nie wiem o niej? To że, wbity szybciej czy wolniej nie robi wielkiej różnicy.

Edit: Nic takiego nie napisałem.

Hiob: Szczerze to mnie to nie obchodzi czyje to było konto.
Reply
No to nie pisz, że ma 30 lvl ktoś i nie wie nic o grze. 31 nie wbijałoby się w 438 dni. Smile
Reply
W sumie, to podoba mi się ten pomysł. Tylko, tak jak mówiła Sing Lung i Kulaty - powinny być jasne zasady rekrutacji, jakie wymagania trzeba spełnić itd, żeby nie odbywało się to na zasadzie "tego lubię, ten jest be". Jakie cele/zadania miałoby Herbaciane Bractwo? Czekam na wypowiedź Ramonki i Maddoxa. Jeśli już ma powstać to założyciele (?) muszą sobie odpowiedzieć na pytanie kogo szukają. Ortografia i znajomość gry to nie są jakieś specjalne wymogi. Jeśli ktoś byłby odrzucany, to powinny być podane powody takiej decyzji, nie chciałbym zabawy w drugie KB.
Reply
Serwer na którym jest postać 47lvl nie jest oficjalnym. Trzeba spełnić pewne wymagania, aby się dostać. Może tam się dostać każdy, kto spełni wymagania. Widzisz różnice? Smile

A tu tak nawiasem - http://www.youtube.com/watch?v=aOXHLxcnr0g . Bo zaraz mi powiesz, że to jest moje jedyne konto, które posiadałem Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)