Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herbaciane Bractwo
#21
Zgadzam się z twoją opinią. Jak powstanie to myślę, że będą tam gracze szlachetnego serca a nie, że tak powiem "wandale".
Reply
#22
Masz zgodę ADM?
Jak to ma funkcjonować?HB będzie mogło dawać błogosławieństwa?
Kb ma siedzibę..Hb też będzie miało?

DOWN:
Thx za poprawkę Big Grin
Reply
#23
Ciekawa alternatywa do KB. Smile Tylko mnie zastanawia , na jakiej zasadzie by to działało? Czy tak samo jak KB , w sensie mamy swoje outy , forum itd.. Pewnie trochę czasu zajmie , jak chcesz robić coś na podobe KB , ja życzę Ci powodzenia , bo pomysł jest bardzo ciekawy. Smile

Pozdrawiam.
Reply
#24
Chyba ADM.
Reply
#25
Nie będziesz miał kolorku na forum, outów, siedziby i innych. Na razie jest tylko pomysł.
Reply
#26
Pomysł pomysłem, ale czy to wypali ? Administracja może się na to nie zgodzić.
Reply
#27
Jeżeli to pomysł Maddoxa i Ramonki, to chyba coś może z tego będzie. To znaczy, wiem że to tylko pomysł, ale jeżeli gracze by chcieli zrobić takie bractwo funkcjonujące w grze to raczej by nie wypaliło.
Reply
#28
Super pomysł Big Grin
Ciekawe czy wypali
Reply
#29
Dlatego będzie to grupa ludzi którzy... dalej nie wiem co będzie do roboty.
Reply
#30
Oby nie było wandali w bym bractwie, bo to źle wpłynie na ich wizerunek. Jeżeli w tej grupie będą tylko osoby wypowiadające się w inteligentny i kulturalny sposób, to wszyscy członkowie HB będą dobrze postrzegani i darzeni szacunkiem. Kto wie, może takiemu bractwu udawałoby się co jakiś czas zrobić zbiórkę itemków, a potem rozdać je graczom w jakiś konkursach. Nie chciałbym jednak żeby KB i HB były przeciwko sobie, bo to mogłoby bardzo źle wpłynąć na atmosferę gry wielu graczy. W każdym razie wizja HB bardzo mnie urzekła chociaż sam nie będę mógł należeć do tej grupy Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)