Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herbaciane Bractwo
#1
Hey, niektórzy gracze już wiedzą o co chodzi ,ale myślę ,że oglądają to teraz też Ci którzy nie wiedzą o co chodzi.

Otóż wraz z chochlikiem,Maddoxem oraz Ramonką zastanawiamy się nad założeniem Bractwa. Na razie rozmawiamy tylko o nazwie Bractwa [inicjatywa Ramonki i Madda]. A ja w pierwszej kolejności chciałbym się dowiedzieć czy gracza chcieliby mieć drugie Bractwo. Nie wydaje wam się kusząca propozycja dwóch bractw?.Bractwo ma na celu złączyć wszystkich pomagających graczy w jeden punkt

Prosiłbym jeszcze o nie pisanie postów typu:"Dasz mnie do niego","Żal" itp. Chciałbym ,aby pisali tu doświadczeni gracze a nie osoby które grają w Gra przysłowiowe 3 dni.
Reply
#2
Bractwo jest jedno i żaden gracz nie może założyć nowego. Nie macie szans.
Jeśli ci chodzi o założenie takiego bractwa jak karmazynowe to nie ma szans. Załóż lepiej kalan z taką nazwą i kupcie strój, depozyt i ulepszcie klan.
Reply
#3
Jaki cel by był Założenia tego bractwa? ;x
Reply
#4
Wiesz, im chodzi chyba o jakieś bractwo niewidzialne na forum itp. Wink
Reply
#5
Cóż... Nazwa mnie zaciekawiła, bo kocham herbatę. O ile nie będzie trzeba zakupować kosmicznej ilości sł, to popieram i zapraszam graczy do dyskusji. Heart
Reply
#6
Question 
W sumie, przeciw nie jestem ale jaki ma cel to Herbaciane Bractwo? Co w nim będzie?
Jeżeli będzie podobne jak do Karmazynowego Bractwa(rozdawanie KB, forum) to raczej może nie wypalić. Tongue

Down x2: A może HB będzie dla osób ogarniętych ale tych, którzy nie mogą się dostać do KB? Wink
Reply
#7
Zacny pomysł a co ma to AMD?
Reply
#8
A ja, bardzo przepraszam za słowa, nie rozumiem sensu tego bractwa... Fajnie, że chcecie coś zrobić nowego i tak dalej, ale skoro jest KB to po co jeszcze HB?
Pewnie byłoby tak, że jeśli jesteś tu, tam już nie masz szans się dostać. W ogóle co Bractwo by zmieniło? Fajne by było to, że więcej ludzi byłoby właśnie w jakimś, bo do KB trudno się dostać. W każdym razie opisz to bardziej, bo na razie rozumiemy mało.
Reply
#9
Moim zdaniem dobry pomysł ale mało możliwy.
Reply
#10
Pomysł ciekawy,ale wątpię by administracja pozwoliłaby wam na takie coś.Jest już KB,które jest wyjątkowe z tego powodu iż jest jedynym Bractwem w grze,więc szczerze wątpię aby to wypaliło ;x
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)