Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sytuacja na serwerze - krótkie wyjaśnienie
Ja Smaily często widziałem w Ithan. Dobra z niej kobieta. Tyle mam do powiedzenia.

Adziorroo:

Nie widziałeś Smaily bo tylko expiłeś i stałeś na eII przez ostatni czas.
Reply
No właśnie. Założyłeś, że nie miała czasu. A może go miała, tylko nie udzielała się tu z innej przyczyny? Takiej opcji nie brałeś pod uwagę.

(2012-09-24, 08:48:13)Adziorroo Wrote: Mówię, źle ująłem to co napisałem. Nie naskakuje na nią, bo jej po prostu nie znam. A to, że jako osoba która będzie również głosować mam prawo wysnuć przypuszczenie, że skoro od 2 miesięcy nie miała czasu(a temat przecież z usprawiedliwieniami jest, więc odpadają tylko 2 tygodnie) to pewnie nie będzie miała teraz. Chyba że na niektórych hasło zarządca działa jak napój energetyczny, i naglę staną się aktywni. Nie naskakuje na nią, bo jej nie znam, wyrażam swoją opinie. Skoro uważacie że się nadaje, to nie ma problemu aby zgłosiła kandydaturę, praktycznie każdy może.


Po tej wypowiedzi można wywnioskować, że skoro nie zdążyłeś jej poznać (nie ważne, czy nie grała bo nie miała czasu, czy nie grała bo miała jakiś inny ważny powód) to stwierdzenie że nadawałaby się do tej roli jest niewłaściwe. A ja tylko tłumaczę, że skoro jej nie widziałeś i nie znasz, nie powinieneś tego stawiać pod argument który ma na celu uświadamiać, że właśnie dlatego brak jej czasu i może nawet kompetencji.

A swoja drogą szkoda że nie grałeś wcześniej, i nie zdążyłeś poznać jej wcześniej, kiedy była aktywna. Wtedy za pewne miałbyś na jej temat inne zdanie i opinię. Ale skoro jej nie znasz - nie powinieneś tu podważać opinii innych, którzy uważają że nadawałaby się. Tylko tyle. Bo cały czas uznajesz swoje zdanie jako to, które bardziej się liczy. I tylko to mi się właśnie w Twoich wypowiedziach nie podoba.
Reply
Shocked 
Przepraszam bardzo, ale zaczynacie się kłócić jak w Polskim rządzie. Teraz, kiedy nie mamy zarządcy powinniśmy jeszcze bardziej próbować ze sobą nawiązać dobre relacje, a nie kłócić się o to, czy dana osoba zasługuje na rangę zarządcy czy nie. Ja pani Smaily oceniać nie będę. Powiem tylko, że owszem ostatnio mało ją na Heliosie widuję, ale był czas, że bardzo interesowała się życiem Heliosa, starała się pomagać, konkursy też jakieś organizowała, ale czy powinna być zarządczynią ? Nie wiem, nie znam jej więc nie zamierzam jej oceniać.
Reply
Thumbs Down 
Myślę, że temat już wyjaśniony i sytuacja się już nie powtórzy, dlatego nie widzę potrzeby by temat tu stał, i przeszkadzał, usuwam Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)