Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs rysunkowy
#31
To jest bardzo fajne dla ludzi którzy potrafią korzystać z gimpa i rysować na papierze, ale nie dla tych którzy również rysują dobrze w innych programach. Myślę, że dobrze napisała, ale to miłe, że chcesz bronić kolegi Smile

Ps konkurs ma tyle plusów, że chyba tylko dla nich został napisany Big Grin
Reply
#32
Strututututututut!!!

Panie i Panowie, Chłopaki i Dziewczęta Big Grin I inne kosmiczne stworzenia. Oto przed wami przedstawiam dzieło godne nawet samego Picassa. Oto Czarująca Atalia By Nameczański Wojownik. Warte Milion Pięćset sto dziewięćset milionów i takie tam. Przejdźmy do arcydzieła wiem, że przecudowne nie musicie bić braw:

imageshack.us/photo/my-images/255/stoners.png/

AtSofie, Ariana

Wiecie popieram was bo powinno być, że albo na kartce albo w programie graficznym i byłoby na 100% najlepiej bez żadnych kłótni.

AtSofie
A myślisz, że po co tworzą konkursy? Dla plusów najłatwiej tak zarobić rep zrobić temat, dać kilka marnych uni i czekać na sposnorków. Jakby chcieli tym poprawić klimat to by zrobili co najwyżej temat o np. ognisku w ithan gdzie głównym tematem byłaby pogawędka przy pieczeniu kiełbasek .-.

Atdół Inne prace nie mają, ale jak chcesz to masz.
imageshack.us/photo/my-images/39/stoners.png/
Reply
#33
Tak, tak, nie obchodzi mnie tamta Pani, pisze jasno że tylko tego wymagam, to chyba proste, co nie? Nie pisze Photoshop to nie można. Jasne i proste.

Nameczański Wojownik

Dopisz nazwę gry .__. wiem że Gra ale ma być nazwa !
Reply
#34
Jeśli piszesz, jakich programów można używać, to znaczy, że innych ponad to nie można - proste. Jeśli byś napisał zamiast wymieniać "programy graficzne" byłoby wiadomo, że można, ale jeśli napisałeś w jakich programach można, to znaczy że w innych niewymienionych nie można - Proste i logiczne Twój poprzedni post zaprzecza temu, co napisałeś w temacie, i wcale to co napisałeś nie jest jasne i proste. Zaznaczę również, że takie teksty typu że nie życzysz sobie żeby ktoś w Twoim temacie pisał nie są na miejscu. Temat nie jest Twój tak jak forum nie należy do Ciebie, grasz w Gra, wszystko co dzieje się na tej stronie należy do administracji, i w tematach na forum MA PRAWO wypowiadać się każdy, bez wyjątku. Na miejscu Ariany miałabym gdzieś Twoje zachciewajki czy widzimisię, bo ma prawo tu pisać jak każdy, a taką postawą nie wiem co chcesz osiągnąć, wywyższyć się? Na pewno nie staniesz się bardziej fajny, czy wyższy tylko dlatego, że zabronisz pisać komuś w temacie. Nie napiszę że temat fajniutki i daję plusika, bo założyciel tego tematu nie zasługuje na żaden szacunek ani uznanie. Dobranoc.
Reply
#35
Moim zdaniem nie masz racji ..
Reply
#36
To się cieszę, że Twoim zdaniem nie mam racji, bo już wiem, że nie rozumiesz Smile
Nie widziałaś screena na którym ja widziałam jaki Twój kolega potrafi być chamski i nieprzyjemny Smile
Reply
#37
Polać ci! Kurcze, jeden event na krzyż i już się czuje panem świata.


Atdown
i ma na imie Sebastian?
Reply
#38
Nie kolega lecz kuzyn Wink Siedzi obok mnie ^^
Reply
#39
To już wszystko jasne dlaczego tak go bronisz Wink

Humanistka:

Nie piję Cool 18 niedługo, ale jeszcze trochę :<
Reply
#40
Wink 
UWAGA !!


Chciałbym poinformować wszystkich, o wczorajszym popisie mojego kuzynka -,- Wczoraj od godziny 15 mnie nie było, a z konta się nie wylogowałem i poniosłem karę Angry Kuzyn wszedł na konto, wyzywał każdego jak leci Angry Przepraszam Was wszystkich za niego. Postaram się Wam to jakoś wynagrodzić Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)