Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petycja dotycząca zmiany administratora
#51
Cóż... Widzę, że ktoś wreszcie ktoś mądry przestał to dusić i się wypowiedział publicznie. Kaiiq, nie przejmuj się killem, skoro prowadzisz do rozwinięcia się świata. Smile

Nie powinienem się wypowiadać, no ale chyba przyszedł czas, bo sprawę chciałem sam zgłaszać na panel, widać nie muszę, bo ktoś się tym zajął. Mogę dostać knebla, trudno, trzeba pokazać, jakiego macie zarządcę.
Przez pewien czas byłem graczem Aerials, postać usunąłem, ponieważ nic się nie działo, a świat upadał. Popełniłem błąd, bo zrezygnowałem z gry z bardzo dobrą koleżanką. Cóż... W każdym bądź razie... Niedawno zwolniło się stanowisko map-makera. Napisałem więc do Noache na GG, zgłaszając się. Chciała, żebym pokazał jakieś prace, ok, pokazałem. Powiedziała, że stanowisko będzie moje, gdy przygotuję mapę Ithan pod klimat jesienny. Tak też zrobiłem. Stworzenie mapy zajęło mi 3-4 dni. Wyszła ona mniej więcej tak: img155.imageshack.us/img155/5969/ithanzarumienionyityle.png Tuż po sklejeniu mapy, wysłałem link do Noache. Powiedziała, że podoba jej się i nazajutrz wyśle zaproszenie, bo jak to ujęła "dzisiaj jestem u kuzyna". Ok. Cały następny dzień nie odpisywała. Kolejnego dnia, gdy zobaczyłem ją dostępną, napisałem "cześć". Jak na to odpowiedziała? Zablokowała mnie, co oznacza, że albo jest wredna, sarkastyczna, albo po prostu nieogarnięta.
Krótko mówiąc zostałem oszukany. Do tego doszedłby brak zainteresowania światem, nie odpisywanie na sprawy z nim związane (na mailu, gg, a zobowiązała się odpowiadać w czasie do 3 dni), negatywne zdanie graczy na jej temat i bum.

Życzę wam powodzenia w odebraniu jej funkcji, a także życzę nowego, dobrego, odpowiedzialnego zarządcy. Heart


Piękny: Biedronki.

Ojej, a co tyle plusów? Czyżby post na medal w moje urodziny? Sleepy


Lascove:
Przeczytałem Twojego posta w rozmówkach, a że nie mam tu postaci, nie chcę pisać więcej postów poza tym, tak więc wypowiem się tu.
Nie niektórych, a tylko tych odpowiedniejszych. Szczerze mówiąc, to nie patrzą tak bardzo na kary typu kneble, bany za "błachostki", w tym zakresie Cahir uwzględnia kary większej wagi (oszustwa, itp.), a także reputację (z minusową reputacją nikt nie ma szans), no i czy ktoś nie został ukarany zakazem posiadania funkcji MC/SM/Zarządcy na privach (np. zarządca, który utracił stanowisko za bardzo złe sprawowanie, zazwyczaj otrzymuje taki zakaz, przykładem może być Mestug, który kiedyś sprzedawał zaproszenia na Destiny.
Reply
#52
Dziękuję za to co napisałeś Smile Z pewnością przyda nam się informacja o tym co zrobiła Smile
Jeżeli będziesz chętny do gry na Aerials i nowy administrator ogłosi "Rekrutację dla znajomych" to jestem w stanie Cię polecić Smile

Atdown
Myślałem i tak, ale to już będzie zależało od nowego założyciela, bo nie wolno nam tak "rozkazywać" Tongue
Reply
#53
Nie trzeba będzie go polecać tylko wysłać mu zapa jako honorowy członek Big Grin

Z tym członkiem to nie śmiać się Dodgy
Reply
#54
Jestem ciekaw kiedy zaprosi wszystkich zgłoszonych z Rekrutacji dla znajomych.
Reply
#55
dopisz
Reply
#56
Dopisz.
Reply
#57
Myślisz , ze tylko Ciebie tak oszukiwała ? Szczerze powiedziawszy to mnie wcale nie dziwi . Ja od samego początku pisałem żeby , że nic z tego nie wyjdzie .

Nie wiem czy sobie przypominacie w jaki sposób ona została administratorem . Podanie oczywiście długie , normalnie ,, jaką ona będzie super administratorką ,, . To jest tylko słowo pisane i można nim większość omamić .

Ale wracając do wątku . Napisałem kiedyś do Linda na gg czy on zgłasza swoją kandydaturę . Wtedy jakoś było , że zgłosił ale mniejsza z tym ... Powiedział mi jak to się wszystko odbywało . On wraz z Noache pisali skargi na Vidiego <na panel> , że nie wywiązuje się ze swojej pracy . Jak to się potem odbywało , wszyscy wiemy . Było głosowanie po którym Vidiego wywalono . Lind napisał na forum cała prawdę o Noache . Wysyłała te skargi tylko po to aby przejać stanowisko . A ona w swoim stylu napisała ,, oh , zapomniałam o tym wspomnieć ... bla bla bla ,, i mydliła wszystkim oczy . To się ciągnie do teraz i jeśli tak zostanie będzie się ciągnąć dalej .

Życzę sobie i Wam zmiany administratora bo wtedy sam będę mógł sobie tutaj pograć .
Zarumieniony jak będzie nowy administrator to zaproszenie pewnie dostaniesz Wink

Oczywiście mnie też dopisz .
Za wszystkie błędy z góry przepraszam , pisałem to na szybko .
Pozdrawiam , Entis .
Reply
#58
To tradycyjne dwulicowe posunięcie. Przylizywać się, aby potem wykopać kogoś i zająć jego stanowisko. Rozumiem w pełni, że nie tylko mnie oszukiwała, to właściwie wydawało mi się oczywiste, ale chciałem jedynie pokazać to dla przykładu. Smile
Reply
#59
Dopisz Dodgy
Reply
#60
Mnie również dopisz Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)