Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do zamknięcia.
#21
Question 
Niech zostanie , powinien mieć kolejną szanse ,żeby mógł ją dobrze wykorzystać , ma lecieć przez 1 głupstwo .. Angry

Pozdrawiam . Tongue
Reply
#22
Słucham ? to chyba zakuś Ci całej prawdy nie powiedział Smile
po 1. Pomagałam mu finansowo zdobywałam uzbrojenie a potem jak ja potrzebowałam pomocy to on zwyczajnie kopnął mnie w tyłek Smile

I tak wiem że ty Bobuś jego bratem nie jesteś Smile
Reply
#23
A i Neuris jeżeli twierdzisz ze nie jestem bratem Zzaka to zapraszam rano na skeypa jak wstanie.
Piękna Neuris była tylko wtedy jak był heros lub potrzebowałaś na legende. Smile
Wiesz blondasek Darfuron i Gorwii maja inne zdanie bo codziennie z nami rozmawiaja.
Reply
#24
Nie będę rozmawiała przez skeypa z jakimś dzieckiem .
Reply
#25
Spójrz na siebie mówiac tak obrażasz samą siebie bo z tego co mi Zzak mówił jesteś w moim wieku. Smile miło mi dzieciaku. Smile
Reply
#26
Zzak mi pisał że masz 9lat Smile

A ja 9latek nie mam Heart
Reply
#27
Ty się trochę ogarnij , wypowiedziałaś się i fajnie , kliknij krzyzyk i spać ..
Reply
#28
Człowieku, to nie temat do dyskusji i się nie pogrążaj, może każdemu, który głosuje na nie(i ma to tego prawo!) będziesz wytykał jakieś sytuacje Huh? Ogarnij się i nie denerwuj ludzi.

Edit:
Nie obchodzi mnie to, dostał kary, stworzył temat żeby otrzymać ostatnią szansę, a ty się wykłócasz o jakieś akcje z przeszłości, zastanów się.
Reply
#29
Zabije go -.- Chodze do 3 gim tak jak ty. Smile
Mavreshi
Nie chodzi mi o to poprostu większość graczy pisała do niego jak tylko byli herosi lub wiedzieli ze ma duzo pieniedzy , tak jak Neuris nie raz widziałem jak do niego pisałaś czy ci dołoży do tego i tego...
Reply
#30
A wiesz ile mi jest winien ? pisał Ci ? Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)