Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do zamknięcia.
#1
Witajcie gracze. Dzisiaj po powrocie ze szkoły gdy chciałem wejść na Febris i nagle takie cuś 3 kary , mianowicie mute w tym jedno zastraszanie gracza.Sad Error: Błąd wewnętrzny: Twoja postać została przeznaczona do usunięcia przez zarządcę tego świata! Postać zostanie przeniesiona na świat wyrzutków - Syberia. Czas, który pozostał do przeniesienia: 10 dni.;

Ze względu na to że polubiłem ten świat i wielu graczy to nie zamierzam się poddać , poznałem tutaj wielu wspaniałych graczy którzy nie raz pomagali , prowadzili prywatne rozmowy ze swojego życia , utrzymywali ze mną stały kontakt. Nie chce znowu wracać na *zorze* z powodu braku kultury i ortografii innych graczy. Dlatego postanowiłem skorzystać z 8.3 punktu :

Gracz może założyć temat na forum w porozumieniu z Zarządcą. Jeśli otrzyma 25 głosów poparcia, w tym przynajmniej trzy głosy poparcia SM i trzy głosy MC – nie zostanie przeniesiony na Syberię."

Więc głosujcie. Sad
Reply
#2
Zostań, Tyle się napracowaliśmy nad wspólną grą a teraz co... Masz odejść?! W życiu.
Nie odpuścimy Smile Zakuś musi zostać!
Reply
#3
Thumbs Down 
Ci co nie sa z Febris niech nie piszą ich głosy są nie wazne.
Reply
#4
Jednak na tak jestem
Reply
#5
Kolego jestem na Tak
Reply
#6
Przykro mi. Sad

Oczywiście, zostan
Reply
#7
Zostań! Big Grin
Reply
#8
Już nie ważne. Smile
Reply
#9
Co Ty odwalasz ;x Jak dla mnie, to tylko Ci, którzy dedają masowo i pisać kompletnie nie umieją, powinni zostać wywaleni. Yes, of course.
Reply
#10
Ale straszne, za nieklimatyczne słownictwo, zmieniam zdanie i jestem za tym, żebyś został
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)