Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złoty Puchar Serwerów Prywatnych
#1
Witam, tak jak już większość graczy wie powstała bardzo ciekawa propozycja walki o Złoty Puchar Serwerów Prywatnych, nasz serwer postanowił wziąć w tym udział.

Konkurencje:

Flaga serwera - jak sama nazwa mówi, chodzi o stworzenie serwerowej flagi, grafiki konkretniej. Rozmiar i wykonanie są obojętne.
Mieszkańcy - polega to na krótkiej charakterystyce/opowiadaniu/wierszu o graczach serwera.
Hymn serwera - tu już może być trudniej. Chodzi o wykonanie przez gracza/SMa/Zarządce piosenki, która mogłaby być hymnem.
Film z serwera - jak sama nazwa mówi.
Reprezentacja Haxballowa - tak jak reprezentacja piłki nożnej. Odbył by się wtedy wielki turniej ostatnio popularnego Haxballa. Ustawilibyśmy drużyny. No wiecie o co chodzi.
Oczywiście to jest tylko wstępna wersja konkurencji. Jeśli macie jakieś lepsze pomysły odnośnie tego, to zapraszam do proponowania.



Oczywiście dla najlepszych prac będą przyznane bardzo ciekawe nagrody tak więc warto brać w tym udział. Wink
Dokładnie nagrody zostaną podane niedługo.
___________________________________________________________________

Pierwsza konkurencja - flaga serwerowa
Startujemy. Konkurencja potrwa od dziś do 07.09. Polega to na wykonaniu rysunku/pracy graficznej flagi, przedstawiającej serwer. Rozmiar jest dowolny. Flaga może być "na kiju" jak i bez niego.
Każdy zarządca ma obowiązek wystawić najlepszą prace swoich graczy najpoźniej 06.09. Oczywiście można to zrobić wcześniej
Ostatni dzień przeznaczamy na ocenianie. Oceniamy każdą pracę w skali 1-10, a potem wyciągniemy z tego średnią. Wszystko zaliczy się do klasyfikacji ogólnej. Nie oceniamy swojego serwera.

Pierwsza konkurencja właśnie ruszyła, czekamy na wasze propozycję aby nasz serwer wypadł jak najlepiej na tle całej reszty. Wink
Reply
#2
Speranza to serwer super jest,
bo tutaj naprawdę jest the best, hehehe Big Grin

Postaram się napisać potem hymn, jak coś, to tutaj wstawię. Nie zdziwię się jak kilka serwerów będzie miało coś w stylu tego u góry. Big Grin
Reply
#3
Hymn napisać to połowa sukcesu. Trzeba go jeszcze zaśpiewać. A na flagę to chyba Paula chętna, nie wiem czy inni też. :S
Reply
#4
Lightbulb 
Oczywiscie mamy takze nagrody

1 miejsce: 50m + 30 scientille
2 miejsce: 30m + 20 scientille
3 miejsce: 10m + 10 scientille

Jezeli dana praca wygra takze w konkurencji z innymi swiatami to nagroda zostanie podwojona !
Reply
#5
Rainbow 
Jak wykonać flagę narysować w programie komputerowym czy w realu ją narysować lub zrobić?
Reply
#6
Potrafi ktoś śpiewać?
Reply
#7
Przeciez w temacie DOKLADNIE pisze...

Obecnie zostało ustanowione, że obie formy wyrażania się są poprawne, poza tym humanistą to ja nie jestem. ._.
Reply
#8
Shocked 
zostało napisane*
Reply
#9
Rychu Peja umie.
Reply
#10
Szkoda, że tak późno Angry Ja bym coś zarapował ale aktualnie nie mam dostępu do studia Angry
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)