Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Wojna Światowa - Kącik Historyczny
#41
Mam jeszcze jedno.
Ponoć Niemcy chcieli zrobić autostradę z niemiec do Gdańska, Polska się ponoć nie zgodziła i niby to był jeden powód wojny światowej. ;x
Reply
#42
Ahh , napewno nie ^^
Reply
#43
Bo naród Polski jest za dobry. Nie wszyscy, no ale większość.
Reply
#44
Prawda , ciekawo jakby teraz wyglądała wojna , garstka żołnierzy walczących jak myślicie?
Reply
#45
Prawda miał sobowtórów , lecz także miał dużo szczęścia np. operacja wilczy szaniec gdy została podłożona bomba jednak przeżył Angry była też jeden nie wykonany zamach na Hitlera gdy wjeżdżał pierwszy raz do Warszawy w kanałach został podłożony ładunek wybuchowy lecz nie został zdetonowany , gdyż ludzie bali się tego , że Adolf przeżyje i w odwecie zniszczy całą Warszawę . Kto wie może odwróciło by to losy wojny .
Reply
#46
Ciekawo jakby to się potoczyło żeby zabili Hitlera w środku lub na początku wojny rok około 1941
Reply
#47
Shocked 
Hm, no teraz wojna wyglądała by całkiem inaczej. Czasy się zmieniły. Lecz myślę, że następnej wojny już nie będzie, przynajmniej w Polsce, mamy dość przyjazne stosunki z różnymi krajami, nawet z Niemcami, a po udanym Euro to już wg. jesteśmy uważani za porządnych, dlatego jestem dumny iż jestem Polakiem Wink
Reply
#48
Moim zdaniem wojna by się nie skończyła, gdyż niemcy byli na wygranej pozycji porostu przejął by ktoś władze po Hitlerze np Himmler
Reply
#49
Myślałem, że popełnił samobójstwo Huh
Reply
#50
Shocked 
Tylko nie mów bo troszkę biednie u nas się żyje , nie mówię może o nas bo mamy co chcemy , ale niektórzy ledwo mają na obiad
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)