Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Wojna Światowa - Kącik Historyczny
Ristore (F5) - porozmawiajmy może teraz o sensowności rajdu pod Dieppe - czy waszym zdaniem miał on jakikolwiek sens?
Reply
Desantowanie ciężkiego sprzętu na plaży nie miało najmniejszego sensu.
I chyba niedoinformowanie aliantów, umocnienia na klifach udowodniły że
z planowaniem u aliantów jest coś nie tak, a może to chore ambicje dowódców ?
Reply
Co myślicie o polityce Becka w `39?
Reply
Kurcze temat strasznie spadł. Sad

http://www.youtube.com/watch?v=fGOXLLLKqZ0

neonazistowski zespół patriotyczny, ale nie o to chodzi. W połowie teledysku jest mapka. Stare granice polski i obecne. Śląsk wyraźnie nie jest zaznaczony. Big Grin Ktoś się ze mną ostatnio spierał jaki to Śląsk jest polski i wg. Tongue

Porozmawiajmy o systemach. Który z nich jest wg. was najlepszy? Ja jestem wyznawcą prawdziwej komuny. Wiem, że taki system nie ma prawa istnieć, ale ideologia jest jak najbardziej szczytna.
Reply
Wiem że trochę nie na temat, ale najbardziej denerwujące jest to, że edukacje w 2 klasie kończę pare lat przed I WŚ(!), a na początku trzeciej nic o niej nie mówimy. Co dopiero II WŚ.
Reply
Mówisz o gimnazjum? ;c

Teraz program gimbazy kończy się na 1918 roku. Nie wiem jak wygląda kontynuacja w wyższych szkołach potem...
Reply
Photo 
Tak, tak. Gimbaza. Ale na szczęście mam taką nauczycielkę, co pomija mało ważne tematy o których nic się nie mówi, i opowiada nam o II WŚ, o zaborach, o komunizmie.
Reply
Moim zdaniem socjalizm, ew. etatyzm.
Reply
Przydałby się temat o I wojnie światowej, ponieważ według mnie jest również ciekawa. Huzarzy Śmierci.

Killeras:
Nie wydaje mi się, aby ten zespół był neonazistowski .
Reply
To już gorzej wybrać nie mogłeś. Ja już wolę faszystów,wszystko byle nie komuchy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)