Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Wojna Światowa - Kącik Historyczny
Gra na dwa fronty to jest to o czym Hitler tak obwiniał klęske Niemców 20 lat wcześniej... i zrobił to samo Huh



chodziarz Cool
Reply
Kiedy zrozumiesz, że ZSRR był nie do pokonania i nikt nie miał z nim szans, a już na pewno nie Hitler?
Reply
Chodziarz mnie rozbroił. Big Grin Ale przynajmniej wydarzenia są chronoligicznie. A to panowie, tu sie rozprawia tylko o II wojnie? Czy na przykład poruszacie sprawy kilkaset lat wstecz takie jak Bitwa pod Wiedniem założmy (natchnął mnie film)?
Reply
Na razie IIwś, reszta tematów raczej na marginesie. Ze mną możesz pogadać jeszcze o starożytności.
Reply
Niby temat tylko w wojnie, ale coś tam się wkrada innego Dodgy
Reply
No to Bogu dzięki.
Earendur:
Jestem ciekawa jakie są Twoje poglądy na tyranię Pizystrata Smile
Reply
starożytna Grecja? Przecież tam nie działo się nic ciekawego : [ Nie to, co u nas Tongue

Dla mnie każda tyrania jest dobra, jeśli władcy nie poprzewraca się w głowie i jeśli potrafi przełożyć interes narodu nad wszystko inne. Na Pizystrata nikt nie narzekał, był powszechnie akceptowany i uznawany co znaczy, że ludziom to odpowiadało. Zrobił dużo dla Grecji, wspomógł klasę robotniczą (mały komunista Big Grin), o i tyle.
Reply
Jako założyciel tematu za każdego coś znaczącego posta daję +
Reply
Jak dla mnie, gdyby nie Pizystrat to demokracja narodziłaby się znacznie później. To w końcu on wymierzał ciosy w arystokrację dając tym samym fundamenty pod władzę ludu. Smile A co sie działo u nas?
Reply
I to jest dla Ciebie dobre? Demokracja to wg Ciebie jest dobry ustrój, ba, najlepszy? Biada wszystkim krajom, w których panuje demokracja! Im więcej osób ma coś do powiedzenia, tym kraj słabszy. Przecież to oczywiste. Jak dla mnie, demokracja w ogóle mołgłaby nie istnieć, wyszłoby nam to na zdrowie.
Jak to, co się działo u nas? Smile Państwo Polskie zajmowało Europę poszerzając swoje Imperium do rozmiarów Cesarstwa Rzymskiego. Ach... ale tak, to historia zakazana Smile

EDIT: BACH BACH BACH! Trailer i zapowiedź innej historii Big Grin
- Czy naprawdę chrześcijańska religia przyszła w 966 roku?
- Czy Popiel na pewno był poganinem?
- Weneci to Słowianie!
- Chorwacja- to Polska!
- Dlaczego Rydgada, żona Bolesława Chrobrego miała go dość i od niego uciekła?
- Czy władaliśmy połową Europy?
- Dużo więcej! Big Grin

Przed państwem wrota otwiera nowa historia, burząca w proch i pył wszystko, co uważa się za "oficjalne", historia, która staje się niepodważalna...
EDIT2: A, macie jeszcze na zachętę jedną z unikalnych map, których nie zobaczycie w żadnym podręczniku czy naukowej książce, którą widziało w sumie kilkadziesiąt osób Wink http://oi49.tinypic.com/2ylmide.jpg Może się ktoś zainteresuje i pogadamy Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)