Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złoty Puchar Serwerów Prywatnych.
#41
Jeżeli chcesz to przed konkurencją Haxballa mogę potrenować z innymi, ew. z innymi ocenić innych grających. Mogę też założyć temat za Twoją zgodą z zapisami, np. 20 miejsc, potem 10 wypada i wtedy będzie finał na top5. Zależy jeszcze jak to będzie z tym Haxballem, czy 3v3 lub 2v2.


Ps.
Co do tej flagi, proponuję coś podobnego do tego:
gfx.mmka.pl/newsph/246690/145521.3.jpg
Mogą być inne zwierzęta, nawet w sumie to dobrze jak by był jakiś Narwhals z ładnym backgroundem i napisem Narwhals w ładnym stylu na dole. Smile
Reply
#42
To mi bardziej przypomina herb niż flagę Cool
Reply
#43
Co to jest ten haxball Exclamation ?
Reply
#44
Wpisz w google Haxball online i masz. Big Grin
Reply
#45
Jako, że mamy 1 września, a liczba serwerów jest nieparzysta, uroczyście oznajmiam, że Syberia może brać udział w zabawie jako 26 serwer. Jej reprezentantem będzie Cliffe.
_____
Pierwsza konkurencja - flaga serwerowa
Startujemy. Konkurencja potrwa od dziś do 07.09. Polega to na wykonaniu rysunku/pracy graficznej flagi, przedstawiającej serwer. Rozmiar jest dowolny. Flaga może być "na kiju" jak i bez niego.
Każdy zarządca ma obowiązek wystawić najlepszą prace swoich graczy najpoźniej 06.09. Oczywiście można to zrobić wcześniej
Ostatni dzień przeznaczamy na ocenianie. Oceniamy każdą pracę w skali 1-10, a potem wyciągniemy z tego średnią. Wszystko zaliczy się do klasyfikacji ogólnej. Nie oceniamy swojego serwera.

Powodzenia.

W takim razie, do dzieła!
Reply
#46
nie ma Big Grin
Reply
#47
Moge iść na haxballa ale nie wiem czy w domu bende
Reply
#48
Flaga Narwhals: ifotos.pl/zobacz/narwhalsf_xhreree.png/
Animacja Flagi: http://www.youtube.com/watch?v=5r_pDVmZ8i8&feature=youtu.

Małe problemy z kompem były ale jakos jest Smile
Reply
#49
Nie ma co zwlekać, rozpoczynamy drugą konkurencje! Chodzi o opisanie w formie opowiadania/wierszyka graczy serwera. Może być to legenda, zwykłe opowiadanie lub po prostu charakterystyka.
Kilka złotych zasad:
- NIE PLAGIATUJEMY.
- opowiadanie musi zajmować minimum poł strony w wordzie, maxymalnie całą stronę. Pisane czcionką times new roman 12. (jeszcze to konkretnie sprawdze jak będe na komputerze)
- wiersz musi mieć minimum 12 linijek, maxymalnie 30.
Reply
#50
Star 
No tak, wiele osób poświęci czas żeby napisać ten wiersz, będzie ostatni dzień do wklejenia wierszu a Ciebie nie będzie.. Tak było z flagą. Angry
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)