Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezdomny Jasiu
#21
Po kija co 2 lub 3 posty odświeżasz? -.-
Reply
#22
Nie Jasiu tylko ma na imię Jacek :<
Reply
#23
(2012-08-31, 12:52:47)Elilo Wrote: Za coś takiego nie powinno się dostawać plusów.

Mi osobiście go szkoda, klikałem w reklamy. Widać, że normalny bezdomny - czyste ubrania, jakiś nieusyfiony, a nie jak wszędzie menele...


Ależ argumentacja czepiasz się że chłopak dostał plusa za w sumie dobrą rzecz? oczywiście dostawanie od groma plusów w temacie z lotami za to że lotło się Hero/Lege jest normalne, tak samo jak dostawanie plusów za powiedzenie czegoś śmiesznego, albo jak w moim przypadku było kiedyś za wklejenie penisa narysowanego w paincie ? Koleś ogarnij, minus zgłaszam ponieważ, jest całkowicie bezpodstawny. Knebel się należy za takie coś moim zdaniem.

A może niesłuszny bo, autor na czyjejś "historii" życia dostanie + ? Rozpowszechnianie takich rzeczy powinno być nagradzane bo w pewnym stopniu przyczynia się on tym tematem do pomocy tej osobie. Tym bardziej, że na tym forum pkt reputacji zdobywa się za totalne głupoty, a ty czepiłeś się czegoś takiego tylko pogratulować.
Reply
#24
To już było wszędzie, równie dobrze mogłem to wrzucić sam jeszcze jak film miał kilka tysięcy obejrzeń... I co, ja bym się nie cieszył tak z plusów za takie coś. Zgłaszaj sobie, jak dostanę knebla to najwyżej moja sprawa, że dbam o to, by takie rzeczy nie były pokazywane przez materialistów.

#Down
Daj sobie spokój, kłótnia nie ma sensu, oboje dostaniemy kneble na 2 tygodnie i będziesz miał swoją kłótnię.
Reply
#25
Ale nie wrzuciłeś, co tobą kieruje ? zazdrość, że chłopak ma więcej reputacji?
Materialista? dostał dwa plusy i jest materialistą, geniusz. W sumie gdyby temat rozpoczął ktoś z większą ilością repa to pewnie nie było by słowa o materializmie.
Reply
#26
Zaraz? Czy ja gdzieś napisałem, że mam pretensje co do dostania minusa? Dlaczego nazywasz mnie materialistą? Skoro nie mogę panować nad tym ile dostaje plusów.

Mroczny Mroczek:
Żeby temat był u góry i gracze wiedzieli o tej akcji? Smile

____________________________-
Reply
#27
Nie moja wina, że Starek musi od razu zaczynać. Jedno "Plusy mi niepotrzebne" i sprawa inna...
Reply
#28
Nie wiem czemu, ale historia tego człowieka kojarzy mi się z piosenką "Dni, które nie znamy". Szczególnie pierwsza zwrotka.
Reply
#29
Na indiegogo prawie uzbierano pieniądze mianowicie 1300$ super! Jesteśmy świadkami kolejnego kroku polskiego internetu jak i youtube'a. Big Grin
Reply
#30
Tak. Dzisiaj powstało, błyskawicznie. Nie wiedziałem, że są ludzie chętni do pomocy. Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)