Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rywalizacja o Złoty Puchar Serwerów Prywatnych.
Stoners jest za propozycją Gichina, ponieważ to troche nie fair, że my i Speranza będziemy jeszcze musieli walczyć o wejście do półfinału. Dlatego druga propozycja wydaje się nam sprawiedliwsza.

Jako, że 3/5 głosów jest za Gichinem to propozycja przechodzi dalej. Jak dla mnie możemy zacząć mecze już od jutra, w godzinach 18-20. Co o tym sądzicie?
Reply
Mecze trwają po 10 minut. Wygrana 3pkt, remis 1pkt, przegrana 0pkt. Dalej przechodzą dwie drużyny z największą liczbą punktów.

Febris vs Infinity
Speranza vs Stoners

Febris vs Speranza
Infinity vs Dream

Febris vs Stoners
Infinity vs Speranza

Infinity vs Stoners
Dream vs Speranza

Dream vs Stoners
Febris vs Dream

Zaczynamy dzisiaj
Febris vs Infinity
- 19:05
Speranza vs Stoners
- 19:20


Drobna zmiana planów, żeby nie trzeba było grać meczy pod rząd.
Reply
Punktacja:

1. Speranza (20,48)
2. Ertill (20,37)
3. Stoners (19,64)
4. Badgers (18,81)
5. Febris (18,57)
6. Dream (18,35)
7. Hermes (18,26)
8. Nexos (18,22)
9. Paradise (18,12)
10. Illusions (17,94)
11. Nemezis (16,94)
12. Ataentsic (16,38)
13. Aerials (15,63)
14. Arkadia (15,45)
15. Nuthei (14,92)
16. Syberia (10,73)
17. Infinity (9,76)
18. Narwhals (9,1)
19. Destiny (8,4)
20. Invisible (7,94)
21. Badzior (7,88)
22. Khazalid - (0)
Reply
Febris vs Infinity - 1:5
Stoners vs Speranza - 1:1

Infinity - 3pkt
Speranza - 1pkt
Stoners - 1pkt
Dream - 0pkt
Febris - 0pkt

Chcę przy okazji pochwalić graczy Febris, którzy mimo niepełnego składu (3 gracze) podjęli decyzje o grze. Walka między Speranzą a Stonersem była zacięta, filmik bodajże ma Gichin. Męczcie go o to, jeśli wam zależy. Big Grin
_____
Jutrzejsze mecze:
Febris vs Speranza - 19:05
Infinity vs Dream - 19:20

(Z góry przepraszam za jakiekolwiek opóźnienie)
Reply
Febris vs Speranza - 1:11
Infinity vs Dream - 0:0

Speranza 4pkt
Infinity 4 pkt
Stoners 1pkt
Dream 1pkt
Febris 0 pkt

Kolejne mecze w sobotę, bo jutro mnie cały dzień niestety nie będzie. Trzymajcie się. Wink
Reply
Tongue 
Febris vs Stoners - 2:1
Speranza vs Infinity - 2:0

Speranza - 7 pkt
Infinity - 4 pkt
Febris - 3 pkt
Dream - 1 pkt
Stoners - 1 pkt
_______________
Infinity vs Stoners - 19:10
Dream vs Speranza - 19:30
Reply
Przepraszam was. Są takie niesamowite lagi, że nie da się zagrać. Mecz Infinity vs Stoners nie był w stanie się odbyć. To znaczy był w stanie, ale tu nie chodzi o strzelanie goli na farcie, tylko mają liczyć się umiejętności. Więc przepraszam za niesamowite zamieszanie. Mecze przekładamy na jutro, na godzinę 19+/- (przysięgam uroczyście, że już jej nie zmienię pod presją). Mam też nadzieję, że nie będziecie mieli do mnie jakiegoś wielkiego urazu, po prostu chcę, żeby było sprawiedliwie.
Reply
Isidar Mithrim prosił bym dodała za niego posta:
"Ja mam tylko takie jedno małe pytanie/małą uwagę... Mieliśmy się tutaj bawić wszyscy, a nie pięć serwerów. Ja rozumiem, że macie... wróć! W sumie nie rozumiem. Gracie każdy z każdym Bóg jeden tylko wie po co. Przy takim tempie to będziecie grać do końca tego roku więc może już rozpoczniemy kolejną konkurencję? Bo chyba nie będziecie mieć kłopotu z tym żeby w międzyczasie zrobić czy film, bo wątpię byście w to grali 24/7 Dodgy"
Reply
Ile chcecie czasu na hymn?

_____________
Jutrzejszy mecz:
Dream vs Speranza - 19:10

Mecz Stoners vs Infinity przełożony na wtorek za zgodą obu stron.
Reply
vs Speranza - 4:2

I TERAZ UWAGA. WCZORAJSZE MECZE BYŁY PRZEŁOŻONE, PONIEWAŻ KAŻDY MIAŁ +500 PINGU. "ZGODNIE" DOSZLIŚMY DO TEGO, ABY MECZ BYŁ UNIEWAŻNIONY. ALE DZISIAJ NIE MOGŁAM PRZEŁOŻYĆ MECZU, BO SKORO JEDNI MAJA 100-200 PINGU, A TRZECH GRACZY PO ~2K TO TO JUŻ NIE JEST MOJA WINA, ANI WINA PRZECIWNEJ DRUŻYNY. BŁAGAM WAS, NIE NADUŻYWAJCIE MOJEGO DOBREGO SERCA.

SKORO CHCECIE - HOST PILNIE POSZUKIWANY. Xin, zgłoś się do mnie na gg, albo w grze na Ill.

Speranza 7 pkt (+12)
Infinity 4 pkt (+2)
Dream 4 pkt (+2)
Febris 3pkt (-13)
Stoners 1pkt (-1)
______________
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)