Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rywalizacja o Złoty Puchar Serwerów Prywatnych.
I mamy koniec piekielnego haxballa. Ogłaszam, że wygrała Speranza z przewagą 5 punktów! 9:4 ogłosiła tablica wyników. Ale Infinity też nie pozostawało dłużne. Doskonale sobie radziliście.

Nie umiem wygłaszać przemówień i sądzę, że są one tu zbędne, ale chcę wam podziękować. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, za pomoc, za to, że poświęciliście tyle czasu na treningi i mecze. A co najważniejsze dziękuję za emocje. To dla mnie naprawdę ważne. Coż mogę powiedzieć więcej. Powodzenia w dalszych konkurencjach, moi mili. Smile

A i jeszcze chcę podziękować hostowi - Poolpo, który uratował mi tyłek. Dzięki Ci. Heart

Poniżej przedstawię punktację.

1. Speranza (24,48)
2. Ertill (20,37)
3. Stoners (19,64)
4. Badgers (18,81)
5. Febris (18,57)
6. Hermes (18,26)
7. Nexos (18,22)
8. Paradise (18,12)
9. Illusions (17,94)
10. Nemezis (16,94)
11. Ataentsic (16,38)
12. Aerials (15,63)
13. Arkadia (15,45)
14. Nuthei (14,92)
15. Infinity (10,76)
16. Syberia (10,73)
17. Narwhals (9,1)
18. Destiny (8,4)
19. Invisible (7,94)
20. Badzior (7,88)
21. Khazalid - (0)
Reply
Ajj PRZEPRASZAM pewna OSOBA wprowadziła mnie w bład. Nie zauważyłem , że wcześniej nam dodałaś pkt.
Jeszcze raz Przepraszam ;c
Reply
Natalia napisała stronę wcześniej ilość punktów przyznawanych podczas turnieju, oraz po jego zakończeniu. Nie było co do tego ŻADNYCH sprzeciwów, a teraz jest problem 'bo to jest niesprawiedliwe'. Dlaczego dopiero teraz zareagowałeś na ten temat, kiedy jest dawno po fakcie?
Reply
Szok że jeszcze nikt tego nie napisał.

Humanistko! W imieniu wszystkich graczy biorących udział w rozgrywkach Haxballa pragnę Ci z całego serca podziękować za ogrom pracy, który włożyłaś w organizację tego miniturnieju. Były problemy z hostem oraz punktacją, ale wybitnie sobie z nimi poradziłaś. Nie odnajduję słów dla uznania Twojego poświęcenia i zaangażowania we wspólne dobro i świetną zabawę dla graczy większości serwerów prywatnych. Nie wiem, czy ktokolwiek z nas byłby w stanie się na to zdobyć. Zawsze znajdowałaś czas, aby zorganizować mecze o określonych godzinach, znajdowałaś ochotę na długotrwałe (z tego co pisałaś) szukanie odpowiedniego hosta, nigdy nie marudziłaś na problemy. Wyrazy ogromnego szacunku za Twój zapał i zaangażowanie!
Reply
Question 
Z przykrością informuję, że Nuthei wycofuje się z rywalizacji. Ostatnio dość dużo się u nas działo, zawaliliśmy początek i niestety dalszy nasz udział nie ma sensu. Dlatego też w imieniu wszystkich graczy Nuthei chciałbym podziękować za wspólną zabawę, za zorganizowanie całego przedsięwzięcia i życzyć powodzenia pozostałym drużynom, niech wygrają najlepsi. Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)