Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rywalizacja o Złoty Puchar Serwerów Prywatnych.
#21
Dopisz Speranze Smile
Reply
#22
Khazalid za Tongue.
Reply
#23
Gdyby konkurencje nie były tak idiotyczne, Helios chętnie wziąłby udział Smile Oczywiście, wiadomo którą dokładnie mam na myśli. Równie dobrze moglibyśmy zrobić turniej w piłkę nożną, no bo czemu nie? Co z tego że większość dziewczyn nie umie grać. Fakt, to ma być zabawa, ale jaka to zabawa dla gorszego przegrywać? Gra nerwów, zdenerwowania, nie zabawa. Nie wiem kto w ogóle na taki idiotyczny pomysł wpadł.
Reply
#24
Według mnie bardzo ciekawy pomysł. Smile Myślę, że weźniemy udział. Smile
Reply
#25
No a ja to co.. Sad Dopisz Illusions.

Również chętnie pomogę w organizacji i podam kilka swoich pomysłów na ulepszenia Tongue Kilka już znasz z gg ^^


AtEdit

Nie jestem współautorką. Ja Ci tylko rozbudowuję Twój pomysł Big Grin
Reply
#26
Mieszkańcy Febris chętnie wezmą udział. Pozdrawiam Smile
Reply
#27
Czyli mam uznać, że Helios jest przeciwny, w obawie przed porażką? Smile Nikt nic nie traci.

Selva:
Wybacz. Wink

Oj tak, zapomniałam dodać, że Selva jest współautorką pomysłu. Wink
Reply
#28
Co do nagrody bliźniaczko skoro rywalizacja jest o Złoty Puchar Serwerów Prywatnych to nie moglibyśmy się złożyć jakoś po te 2-3 SŁ i kupić puchar legendarny za SŁ? Jeśli kilka pucharów ma być to można wziąć 4 zwykłe puchary zamiast 1 legendarnego. No nie wiem, ale taka nagroda by była na pewno fajniejsza od złota... Można by później gdzieś w Ithan taki wkleić albo coś. Na pewno byłaby to niezła pamiątka. To raczej nie podchodzi pod nagrodę w postaci SŁ czy handel SŁ. Może coś takiego jak wpisowe 3SŁ? To chyba nie jest fortuna? Wiele Zarządców wyłożyło 500SŁ na powstanie serwera, to te 3SŁ wpisowe chyba nie zrobi jakiegoś wielkiego szoku...
Reply
#29
Moim zdaniem to już podchodzi pod organizacje konkursów w sposób powiązany ze Smoczymi Łzami - temu już jestem przeciwny. Równie dobrze, po wygranej, serwer może sobie postawić taki puchar dodatkeim globalnym.
Reply
#30
W sensie, że żeby złożyć się po pare sł i po skończonym evencie wprowadzić do gry trzy przedmioty? Złoty Puchar [Serwera] + opis. Srebrny i brązowy?

Taka operacja kosztowałaby 25słx3. Czyli łącznie 75sł. Więc po 3-4 słki na główkę. No ja bym była za, jeśli tak by to miało wyglądać. Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)