Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany, dyskusja.
#21
Oj dobrze jest tak jak jest Big Grin
Reply
#22
Exclamation 
To jest bezsensu... 200 level stoi na e2 2 tyg, daje loga przychodzi 167 level. 200 loguje i tylko może patrzeć na niego aż zgarnie mu lege ? ...
Reply
#23
Ok już nic nie mówie . Serwer bez zasad , i niech tak zostanie . Wyzwiska , dedy itp . Naprawdę poprawia klimat .

Wyłącz przewagę lvl dla PvP [0/1]: Jeśli chodzi o to , że gracze z przewagą nad nami nie będą mieli bonusu do krytyka , to Może Być .
Reply
#24
Quote:Wyłącz przewagę lvl dla PvP [0/1]


Szczerze powiedziawszy wisi mi, to i piórkiem powiewa, czy ta opcja zostanie włączona, czy nie. Ale pomyślcie... po włączeniu tej opcji najważniejsza będzie profesja. Większy lvl padnie z mniejszy, bo ten będzie miał lepszą profkę, czy ekwipunek. Dlatego zastanówcie się, bo potem będzie płacz "aaa zabił mnie 150 lvl, a ja mam 200 wyłącz tą opcję!"
Reply
#25
Czemu profka? Balans ciągle trwa! Big Grin Zależne od eQ i UM to będzie moim zdaniem.
Reply
#26
A wiesz , że eq im wyższe ma wymagania , tym lepsze staty . więc raczej mało prawdopodobne , żeby ten 150 wygrał z 200 Tongue . Ale może się myle .

Przykład - Zbroja na 150 lvl daje 1k pancerza . Zbroja na 200 daje już 1.5k
Broń na 150 daje 2k ataku , a na 200 już 3k .

Wyższy lvl tak czy inaczej ma przewage .
Reply
#27
Jak dla mnie to nie ma sensu z tym wyczerpaniem , dlaczego? Już wyjaśniam.
Podam jeden ważny przykład.
Jeżeli trzeba będzie mieć wyczerpanie to co z ludźmi , którzy stoją na goplanie... pozdro wbiją tam 89 i mają po e2...

A co jeżeli ktoś ma , że tak powiem "bzika" na punkcie bonusów w legendach i stoi sobie zwyczajnie na e2 i wbija na nich lvl. Oczywiście nie zapominając o tym , że od jakiegoś poziomu bonusy w danym przedmiocie słabną.
Pozdrawiam ,Savior.
Reply
#28
Thumbs Up 
Raal mógł napisać w temacie, że jeżeli chcemy się wypowiedzieć na temat tych dwóch opcji - podać konkretne argumenty dlaczego dana opcja ma zostać wprowadzona/nie zostać wprowadzona. Wybaczcie, ale takie "Tak jestem na tak", "Nie głupi to" nie jest w żadnym stopniu wartościowym komentarzem.
Reply
#29
Star 
A co z herosami... musiałbym kupić czerpa żeby bić sobie spokojnie z kota...
Albo co z tymi co biją herosa w grp ,ktoś nie będzie miał przez to loota.
Co do mojej opinii na temat zdobywania przedmiotów z wyczerpaniem : Jestem zdecydowanie na nie.
Reply
#30
Wyłącz przewagę lvl dla PvP [0/1] - Jak najbardziej !
Zdobycie łupu wymaga wyczerpania [0/1] - Lepiej nie Dodgy
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)