Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zmienić na ?
#21
(2012-08-24, 17:15:59)Itius Wrote: Może zrobić tak, że jeśli ktoś przez 1 mich bedzie miał poniżej 60lvl to go na sybe :X?


Głupszego pomysłu nie miałeś ? ;s a jak ktoś np. lubi mieć 50 lvl i nie chce mieć wiekszego to ma za to iść na Syberię ?
Reply
#22
Ok już wysyłam Tongue
Reply
#23
Yy, a co z tymi, którzy specjalnie zostają na 60..?
Reply
#24
Wiem, ale dlaczego nie będzie np. 300-350 nie każdy tyle ma, a jest to w miarę spokojna cena jak na zaproszenie dla kolegi.
Reply
#25
Rzeczywiście jak ja coś palne to...
Reply
#26
No właśnie o to chodzi żeby nie każdy miał . Tak do by z Invisible zrobił się Classic z lepszymi statami ..
Reply
#27
Ascek ja moge sie konkursami zajmowac
a na stronie zrobcie ranking ph zawsze cos innego co bd nas odrózniac od innych stron serverów prywatnych
Reply
#28
Quote:Ascerton:
Wiem, ale dlaczego nie będzie np. 300-350 nie każdy tyle ma, a jest to w miarę spokojna cena jak na zaproszenie dla kolegi.


Chciałbyś aby na invisible było dużo graczy wszystkie e2 exp zajęty w światach prywatnych o to chodzi aby było mało graczy Angry
Reply
#29
Quote:Ascerton:
Ascek ja moge sie konkursami zajmowac
a na stronie zrobcie ranking ph zawsze cos innego co bd nas odrózniac od innych stron serverów prywatnych


Jestem za ! I dajcie mu SM bo wszyscy go kochają Big Grin
Reply
#30
Nie chcę też masówy...

Ale Itius miał też racje, że dużo jest osób, którzy tylko "zaśmiecają" Invisible postaciami, na których nie grają.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)