Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chwila szczerości, czyli oceń swoich SM.
#81
Yoki: Rozmowny, przyjazny, kolezenski. 10/10
Alijaa [Humanistka]: Nie zawsze jest online na Stoners, ale stara sie utrzymac serwer i jego dobro 10/10

Reszty nie mialem okazji poznac Dodgy
Reply
#82
- Alijaa - jakże mógłbym nie kochać jej 10/10
- Czekoladova - lubioe słodkości, mam cukrzycę więc nie jem ich i jej tez nie z zjem 10/10
- Yoki - nie znam, a może znam pod innym nickiem? 8/10
- Kostkaa - pisałem wierszyk dla niej, miła w obyciu daję wysoko bo ją lubię, a nie znam 8/10
- Pucybut Deejaya - znamy się, gość wojenny i serialowy, lubię go bo i spoko jest. 10/10
- Psychopatyczny Banan - nick kojarzę, nie znam, /chyba, że to bananowy/, ale z tego co wiem jest to osoba i lubiana /przez jednych/ i znienawidzona /przez drugich/, a dla mnie jest spoko zatem 8/10.

Oceny wysokie bo i świat Stoners oceniam 10/10
Reply
#83
Banan - Ocenie go. Po zachowaniu widzę, że jak najbardziej nadaje się na tą funkcję. Na początku pomógł mi w czymkolwiek potrzebowałem. Doradził, obronił, kupił itd. Robi mini eventy, zawsze porozmawia i pomoże. 10/10
Reply
#84
Też coś napiszę bo akurat nie mam co robić Smile

- Alijaa - w grze widziałem raz (gram od niedawna więc nie ma co się dziwić), jednak często rozmawia w kawiarence, no i odpowiedziała mi na wszystkie pytania zadane przez GG co się nieczęsto zdarza u innych ludzi Big Grin. Widać, że bardzo się stara utrzymać klimat i ja to cenię. 10/10

- Czekoladova - Nie rozmawiałem, nie widziałem, nie oceniam.

- Yoki - tutaj mogę powiedzieć sporo Smile Często gra bo pisze na systemie, bardzo pomocny i tu należą się brawa. Kilka razy biłem z nim herosa, wydaje się w porządku i świetnie wykonuje swoją robotę, więc chyba również należy się dobra ocena. 10/10.

- Kostkaa - To samo co z Czekoladovą.

- Pucybut Deejaya - Czasami widzę, chyba coś się razem przewodnika biło, czasami zawołał na tytana czy herosa. Ogólnie sprawia dobre wrażenie. 8/10.

- Psychopatyczny Banan - o nim to słyszałem sporo zanim jeszcze przyszedłem na Stonersa mimo, iż nie gramy na tym samym świecie. Widzę, że ludzie go lubią, pisze w kawiarence, jednak sam nie wiem jak go ocenić, więc pozostawię to bez komentarza. Big Grin
Reply
#85
Zimowe porządki.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)