Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proroctwa
#61
Ja nie chcę tak polec.
Ale mogę za te 24 lata coś wymyślić nw. jakieś rakiety kosmiczne.

To poco zrobili schron na koniec świata w USA?
Gdzie pokuj kosztował 1m$Thomas

Ale skąd wiesz czy to jest sprawdzone?
Słońce nie dożyje takiego roku może ludzie osiedlą się np. na księżycu co jest planowane może trochę przeżyć ,ale nie sądzę.
Reply
#62
Kiedyś...

Ufo istnieje i każdy, kto ma odrobinę rozumu to wydedukuje. Wystarczy wygoglować takie hasła jak "Katastrofa w Roswell" , "Bitwa nad Los Angeles UFO". Ba, nawet Ojciec Pio mówił, że Bóg nie ograniczył się do jednej planety i jednego istnienia. (Jako ludzkość)
Tym malkontentom, którzy będą twierdzić 'Eee, ufo to ino w juesej sie rozbijo', w roku '45, nad Bałtykiem także spadło UFO. Gdyby opierać się na zeznaniach świadków, były tam nawet ciała. Jednakże nic więcej nie wiadomo, nasz wielki przyjaciel ZSRR w ciągu kilku chwil przetransportował wszystko do siebie.
===
(2012-08-01, 07:54:32)To ja Kuba Wrote: Ja nie chcę tak polec.
Ale mogę za te 24 lata coś wymyślić nw. jakieś rakiety kosmiczne.

To poco zrobili schron na koniec świata w USA?
Gdzie pokuj kosztował 1m$Thomas

Ale skąd wiesz czy to jest sprawdzone?
Słońce nie dożyje takiego roku może ludzie osiedlą się np. na księżycu co jest planowane może trochę przeżyć ,ale nie sądzę.

Jeżeli już twierdzimy, że koniec świata nastąpi, największe szanse na przeżycie są w Afryce.
Reply
#63
Czemu twierdzisz, że w Afryce? Dodgy
Reply
#64
'Coś strasznego ' leci do Ziemi...

Kurde, nie dowiedziałem się, czy doleciało ;c


Quote: 4599 - Ludzie osiągają nieśmiertelność.


Czemu nie urodziłem się w 4598? Big Grin
Reply
#65
Słońce świeci już od 5 miliardów lat i jeszcze drugie tyle poświeci więc jego śmierć nam nie grozi. Tak słyszałem na Discovery. I być może dopiero wtedy będzie koniec świata. A nawet nie może tylko na pewno nie będzie życia na ziemi bez słońca bo temperatura będzie tutaj bardzo nie korzystna. Słońce co 11 lat (zawsze) zmienia swoje bieguny (ostatnio w 2001 roku) i ma zwiększoną aktywność (wyrzuca więcej wiatru słonecznego itd). Jest to naturalne i nie ma sie czego bać. Niektórzy mówią że pole magnetyczne jest teraz osłabione i że w którymś momencie moze zrobić się dziura i bedzie wtedy koniec wiata ale: "Silny spadek natężenia pola magnetycznego obserwuje się od czasu, od kiedy prowadzone są pomiary natężenia ziemskiego pola magnetycznego, czyli od przynajmniej 150 lat" więc wystarczy podzielić i zobaczyć ile lat już tak jest i dalej życie istnieje. Poza tym przebiegunowanie ziemi jest tak samo naturalne tyle że o wiele rzadsze od przebiegunowanie słońca (ostatnio 780 tys lat temu) i trwa bardzo bardzo długo więc nie mamy się o co martwić "Przebiegunowanie jest procesem trwającym od 1000 do 10 tysięcy lat, jednakże niektóre dane wskazują, że około 16 mln lat temu biegun północny przez krótki czas przemieszczał się z prędkością nawet 3° dziennie" a zdarzają się " następowały po sobie w odstępach od 10 tysięcy do nawet 50 milionów lat"

Z końcem kalendarza Majów to jest tak że oni robili go w oparciu o jakieś cykle. A koniec tych cykli (które były im znane) przypadał na 21 grudnia 2012 roku. Oni uznali że do tego czasu nie będzie już życia na ziemi. Tak czytałem.
Greil:
Jest bardzo wilka szansa na to ze gdzieś we wszechświecie istnieje jakaś forma życia. Według mnie jest to nawet 100% bo, są miliardy galaktyk, w galaktykach są miliardy gwiazd, a przy gwiazdach są miliardy miliardów planet. Na jakiejś z nich (choćby jednej) być może oddalonej o miliony lat świetlnych istnieje życie na pewno. Ale my tego się nigdy raczej nie dowiemy Angry

A te wszystkie UFO itd to jest śmieszne. Nigdy żadna forma życia nie przyleci na ziemie o ile nie powstanie w naszym układzie. Chyba że ich prawa fizyki nie obowiązują i maja statki które lecą z prędkością milion albo miliard razy większa od prędkości światła, Żeby dotrzeć tu jeszcze za życia swojego Angry

Jakby ktoś był zainteresowany:
gadzetomania.pl/2012/04/23/zamiana-biegunow-magnetycznych-slonca-o-co-naprawde-chodzi
pl.wikipedia.org/wiki/Przebiegunowanie_Ziemi
Może przestaniecie wierzyć w "Koniec świata 2012"


A wszystkie trąby, burze powodzie są być może spowodowane tym że ziemia przygotowuje się do przebiegunowania (ale nie wiem nie znam się na tym bardzo dobrze tylko tyle co czytałem i z jakich filmów wiem). Ale może to być zmiana klimatu spowodowana także działalnością człowieka. Można wpisac w google zmiana klimatu i poczytać.


Atminus:
Co ja tu niby źle napisałem?


Atdrugi minus:
Nie mów mi że w UFO wierzysz, bo chyba zaraz w Mikołaja uwierzę Angry
To są wszystko fotomontaże. Zastanów się po co by tu mieli przylatywać? Jeśli by nas chcieli podbić to już dawno by to zrobili. Patrząc na to kiedy były pierwsze wzmianki o UFO.
Reply
#66
Były jakieś azteckie playboye, w tym kalendarzu?
Moja przepowiednia z wczoraj, spełniła się!
Reply
#67
Big Grin 
Idąc za ciosem, czyli gdy skończy się kalendarz Majów, to zacznie się Czerwców, to ja przepowiadam, że koniec świata nastąpi na koniec kalendarza Grudniów. Niestety nie wiem, jaka to data, ale to na 100% będzie koniec świata, że tak sobie rymnę! Dodgy

A, i świetne przepowiednie tej Baby "Wagi". Cool

Bo akurat jakaś religia dotrwa do 3000cośtam roku.
Reply
#68
Tak, nie wiem co Twoje "przebiegunowane" może oznaczać, bo ja dla mnie, to najwyżej rozwolnienie.
Trąby powietrzne to efekt starcia się różnic temperatur, geniuszu. Exclamation
Reply
#69
Czyli nie robię na ogrodzie bo teoretycznie nie powinno być flory. Big Grin
Reply
#70
Brick 
Wiem jak powstaje trąba powietrzna, ale nie wiem czy ty sam wiesz. Tu nie chodzi o żadną różnicę temperatur. Ale chodzi mi o to że występuje to coraz częściej tutaj( w naszym kraju) i ludzie myślą że ma to związek z końcem świata. Wiem że było to zawsze ale nie tak często i nie miało takiej mocy. Poza tym nie chodziło mi tylko o trąby powietrzne. Pisałem ogólnie o powodziach, opadach, suszach (ogólnie podwyższeniu sie temperatury, bo w tym roku były duże wahania do kilkunastu stopni na przełomie zimy/wiosny) Już to nawet ktoś tu powiedział. A przebiegunowanie ma dużo do rzeczy jeśli rozmawiacie tu o końcu świata. Poczytaj o tym i może się dowiesz czegoś Wink


Atdown:
Nie wiem co tu jest fantastyka ale dobra. Nie po to wchodzę na margo żeby się kłócić jak nie którzy niestety Cry
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)