Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To chyba kpiny . Proszę zobaczcie !
#1
Witam . Chciałbym wam pokazać jak administracja rozwiązuje problemy !! (Oczywiście nic nie mam do administratora i smg )

Dnia 11.07.2012r. Wysłałem wiadomość i dowód : imageshack.us/photo/my-images/13/kpinyt.png/

Dowód to to : imageshack.us/photo/my-images/207/dlaadmiinistracji.png/


po 10 dniach , 21.07.2012r. otrzymałem wiadomość taką jak powyżej . Czy to nie są kpiny ? Czyli mam rozumieć , że jak będziemy zwyzywać kogoś i jego rodziców tylko dlatego , że ktoś poprosi nas o pvp będziemy bezkarni ?



Pewnie jeszcze dziś zostanę zbanowany , ale myślę że tak nie powinno być Angry
Reply
#2
Nie czytałeś regulaminu?
Jak ktoś cię przezywa na chacie prywatnym, możesz go zablokować. W grze jest także dużo Moderatorów Chatu... narzekacie, że nie ma żadnego MC w Ithan a w ogóle nic nie zgłaszacie. Jest też lista wrogów.
Zgadzam się z Semironem, wystarczy że dodasz gracza do listy wrogów i po kłopocie.
Reply
#3
Polecam Ci zamazać IP , pozatym za takie coś powinno być przynajmniej 1 dzień bana , jak się obrazi MC to już ban , a tutaj się obrazi gracza poważniej to nic nie ma...
Reply
#4
Jak ja go dodam do wrogów to sobie poszuka kogoś innego i go będzie zwyzywał . A naprawdę przez takich graczy nie chce się grać , bo wiesz że jak wejdziesz do gry to ktoś powita cię obelgami .
Reply
#5
MC nie mutuje za prywatne. Smile

Pallek Ognia:
Taką 'osóbkę' należy po prostu zignorować albo jej nie odpisywać. Ty go zmuszałeś wręcz do pvp, pisząc, że się boi. Także nie jesteś bez winy. Wink Nie chciał pvp, więc powinieneś to tolerować.
W każdym razie po to właśnie dodali możliwość dawania do nieprzyjaciół.
_
Następny temat, który na celu ma tylko zaburzenie harmonogramu Moderatorów, którzy będą musieli go zamknąć. God why...

AtCzekolada
No ale nie powinien Big Grin

AtAr-Raver
Oj, Ciebie tutaj nie mogło zabraknąć i swoje zdanie oczywiście musiałeś wyrazić. Dodgy Mi chodzi o to, że jeśli ktoś zaczyna, to trochę chyba też jego wina, nie?
Reply
#6
Zgadzam się. Wystarczy tylko go dodać do wrogów i dedać na redach Tongue
I wgl. ty Pallek dedniesz go ...
Reply
#7
Właśnie przez takich płaczków jak Ty trzeba czekać kilka dni na odpowiedzi na panelu.
Dodaj do wrogów i nie płacz więcej.
Reply
#8
Rainbow 
Wyżej napisałem co będzie jak go dodam do wrogów , a chce żeby Gra było jak najlepsze i wprowadzało miły klimat .
Reply
#9
Każdy chce, żeby Gra było jak najlepsze i wprowadzało miły klimat...
Weasley:
A, ołkej.
Kilka miesięcy temu zgłosiłam się do jednego z MC, jakiś gość zaczął mnie przezywać bo przegrał na PvP, dostał upomnienie, kontynuował i dostał 12h, ale nie ważne. Tongue

Wiem, że nie powinien... Dziwne, prawda? Cool
Reply
#10
Question 
Ty myślisz ,że im chcę się zajmować takimi bzdurami ? Przecież oni teraz muszą włożyć 100% pracy w angielskie Gra którego by nie było gdyby nie polskie...Gdy Moderator chatu dał mi mute w sumie za nic ( imageshack.us/photo/my-images/827/85179014.jpg/ )dostałem odpowiedź "Takie sprawy zgłasza się w raz z pełnym zrzutem ekranu." Dokładniej od tej samej osoby co ty ...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)