Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zarobić w wakacje?
#31
A jeśli Do Mcdonalds to co się tam robi ? Big Grin
Reply
#32
Wkłada środki chemiczne do mięsa.

Dżołk, kucharzy lub sprzedaje, lub wyciera ławki i sprząta kible. Duuuży wybór.
Reply
#33
A ile się miesięcznie zarabia ?
Reply
#34
Po waszych postach stwierdzam, że nazwę tematu można zmienić na Jak zarobić i się nie narobić w Wakacje. Osobiście polecam zbieranie grzybów czy kto woli owoce leśne, jeśli ktoś ma blisko las, powiem wam szczerze, że bardzo miła robótka, kiedy mi się chcę to se pójdę nazbieram, sprzedam w skupię i mam kasę, a po za tym bardzo lubię przebywać w lesie. Więc robota supcio.
Reply
#35
Pomysły godne polaków. Ja kiedyś zbierałem owoce leśne, na pewno bardziej się opłaca niż grzyby. No i ten klimat. Big Grin
Reply
#36
Smile 
Jutro idę z kumplem szukać ulotek , 1450zł się samo nie uzbiera Angry
Reply
#37
My z kolegami idziemy zbierać wiśnie . Mozna sporo zarobic .
Lub poprostu polecam popytac sąsiadów w sprawie koszenia trawników czy coś Smile
Reply
#38
Ja też zbieram i owoce i grzyby, najczęściej jagody u mnie w skupie jagody 8:50 więc nie jest źle, a kurki to po 10 złote, więc się trochę nie opłaca, ale na początku sezonu to kurki do 15 złotych dochodziły więc wtedy zbierałem.
Reply
#39
Kilo prawdziwków teraz chyba jest po 200-300 zł, więc to nie tak mało Big Grin. Kuzyn osobiście ma znajomego, który to sprzedaje chyba do winiary, czy jakoś tak i jest kasa.

W Anglii niektórym to nie wypali, bo słyszałem, że tam nie można zbierać grzybów (nie wiem czy to prawda). Ja może za grzyby się wezmę.
Reply
#40
Zbieram, a raczej kradnę truskawki z ogrodów, roznoszę ulotki, składam długopisy. :3
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)