Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zarobić w wakacje?
#21
Nom trzynaście lat by się przydało + jakieś konto na PayPal'u (ojca, dorosłego brata, itd.) plus konto bankowe.
Reply
#22
A PayPal jest od 18? Przecież nie ma tu kart bankowych, danych na dowód.
ED: Dobra, w regulaminie jest 18 lat. A zarabiasz przez klikanie w reklamy czy cuś takiego?
Reply
#23
Upload?
Reply
#24
Zależy jaka praca. Można pracować od 13 lat, ale za zgodą rodziców i nie w każdej pracy. Na umowę zlecenie bądź u. o dzieło, czyli zwyczajna praca wakacyjna może być, ale nie ciężka fizyczna.
Reply
#25
Brick 
Kurde potrzebuje kasy na se neo v . Tylko jak i gdzie szukać mogę?
Reply
#26
Zbierać jagody i sprzedawać po domach, dzienna dniówka u mnie to 200+ zł tylko cały dzień od 5-22 zapracowany.
Reply
#27
Zainwestować 20 zł i wpłacić je na bet365 (jeśli znasz się na obstawianiu). Oczywiście nie popieram hazardu przez osoby nieletnie.
Reply
#28
Ja tam w weekendy na basenie pracuje 3 dni w weekend i mam 150euro- czyli około 600złotych , a niby taki wielki kryzys w Irlandi Cool ... jeszcze w McDonaldzie pracowałem na kasie przez 4 tygodnie w Czerwcu i z 1500 euro się zarobiło... no i starczyło na buggi mojego kochanego, bo plaży to się zasuwa tera :0
Reply
#29
Duże wymagania mają do McDonalda? Smile
Reply
#30
16 lat tylko i dobre cv napisać i mieć ładny uśmiech oczywiście (chyba że chcesz stoły czyścić)xD
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)