Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca
#31
I czy mógłbyś przybliżyć to, w jaki sposób jesteś niepełnosprawny? Bo rzucają tu robotami, jak jajkami w Kaczyńskiego, a nie wiadomo co możesz robić, a co nie.
Reply
#32
Witaj w Szwecji gdzie od 12 roku zycia mozesz zarabiac 500zl pracujac tylko 4 dni w miesiacu.
Reply
#33
Hmm, a co to za robota? Może Pan potrzebujący tam powędruje... :3
Reply
#34
Roznoszenie gazet Big Grin

Stronka: http://www.saljkvp.se/
Reply
#35
4 skrzynki na godzinę muszę zrobić żeby mi zapłacił Smile I chyba nie orientujesz się w cenniku , bo zbieranie śliwek w lipcu jest nawet więcej warte Wink Dla porównania pani Hania w urzędzie pracy ma 10zł na godzinę Smile

PSBig Grinniówka u niego ma 10h więc musze uzbierać 40 skrzynek ;3 więc nie wiem czy to takie nic


Aaaa.... i kochany powiedz mi co dla ciebie jest prawdziwą pracą , skoro zbieranie owoców przy temperaturze 26 stopni przez 10 godzin nie jest dla ciebie pracą : O bo skoro to nie jest to ja nie wiem poddaje się ...


PS:U mu to wisi czy mi za to zapłaci czy komuś innemu , bo zatrudnia jeszcze kilku innych robotników 20 kilkuletnich , ;3 ma 15 hektarowy sad .
Reply
#36
A ja myślałem, że jak się nie ma pracy, to szuka się jakiejkolwiek, żeby cokolwiek było, a potem na boku się szuka okazji do wyłamania się z jakiegoś brukowca. Ale co ja tam wiem.
Reply
#37
Napisałeś post jak zlepek spamu, bez przestrzegania zasad interpunkcji i gramatyki, sam jesteś sobie winien, skoro zinterpretowałem Twój post inaczej niż chciałeś.

Prawdziwą pracą jest dla mnie robota, do której wstajesz codziennie, o określonej godzinie i gdzie masz znacznie więcej wymagań, niż skrzynki śliwek.
Reply
#38
Może coś takiego? Wolny, ale przynajmniej darmowy...
lajfmajster.pl/2011/07/08/darmowy-internet-od-aero2-jak-z-niego-skorzystac
Reply
#39
Dobra spoko , kończmy tą kłótnie bo to dziecinne Smile
Syn Karmy:
Jak ja bym miał taką pracę jak ty to zostałbym pracoholikiem Cool
Reply
#40
trochę wstydliwe, powiem tylko tak: jestem kreatywny i myślę nieszablonowo. Nie będę się przechwalał, bo jeszcze narobię sobie wstydu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)