Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca
#21
Namów mam,aby przez miesiąc był internet i zrób w tym czasie strony na zamówienie.Nie jest to zbyt trudne,a dorobić można się nieźle więc na internet starczy.
Reply
#22
Jest pewien ryzykowny sposób na który matka nie chce przystać: Własna działaność. Miałbym ~50,000 na rozpoczecie jej, a mógłbym założyć firmę developerską i wypuścić na rynek grę indie. tylko ze nie mam programisty Angry

To duże ryzyko, więc nie próbuję - zostaje mi tylko freelancer, oraz czyściciel pojazdów o ile przejdę rekrutację.
Reply
#23
Jestes dorosly. Twoja matka nie ma prawa tobie zabronic zalozenia firmy.

AtUP To co ty chcesz robic? A to ryzyko, a to zla reputacja, a to zle placa...
Reply
#24
Ale ja nie płacze na forum o tym. Big Grin
Reply
#25
50.000 na założenie własnej firmy, dolicz dotacje z unii, jeśli są pieniądze, to tylko inicjatywa i masz karierę przed sobą.
Reply
#26
Masz 21 lat mieszkasz z mamą , nie masz pracy , i jeszcze narzekasz ze masz problemy bo neta nie masz -.- ? Niektórzy w twoim wieku mają już własne mieszkanie , rodzine , i pomagają rodzicom -.-

" ale prawdopodobnie mam złą reputację w mieście, z powodu dzieciństwa. " Rusz się kurna do roboty a nie gadasz takie głupoty że aż chce mi się rzygać -,- ja mam 15 lat jadę na wieś do babci , i najmę się do sąsiada za 7zł na godzine w sadzie -.- aaa i żeby mi te 7zł zapłacił to muszę uzbierać mu 4 skrzynki śliwek -.- jak widzę takiego nieroba jak ty to mi się chcę rzygać -.-
Reply
#27
Wiem tyle mniej więcej dostanę z urzedu pracy jak złożę wniosek w poniedziałek, ale jeszcze Trzeba Się Utrzymać. Biznesplan napisać, mam 3 rzeczy które mogę robić:

1) tworzyć gry 2D
2) Szyć kostiumy indywidualne
3) freelancer, co aktualnie robię ale marny zysk z tego, jak się nie umie.
Reply
#28
No, biznesplan musisz naskrobać tak, czy inaczej. Az tych kilku rzeczy, to tylko w freelancerze widzę jakieś nadzieje, bo nie wiem co to znaczy. Tongue
Drexenus:
7 zł za zbieranie śliwek, to naprawdę duże pieniądze i widać po tym, że sąsiad chcę dać Ci zarobić, a uzbieranie 4 skrzynek owocu nie jest żadnym wyczynem. Exclamation Wyzywasz go od nierobów, chociaż sam powinieneś siedzieć cicho, bo nie masz pojęcia o prawdziwej pracy.
Reply
#29
(2012-07-13, 18:27:31)Kitsune Wrote: Wiem tyle mniej więcej dostanę z urzedu pracy jak złożę wniosek w poniedziałek, ale jeszcze Trzeba Się Utrzymać. Biznesplan napisać, mam 3 rzeczy które mogę robić:

1) tworzyć gry 2D
2) Szyć kostiumy indywidualne
3) freelancer, co aktualnie robię ale marny zysk z tego, jak się nie umie.


Jaki problem? Jazda szukać ludzi, nie jedna osoba teraz potrzebuje grafika. Weź te 40zł i opłać neta.



Niech zgadnę, szukasz pracy, gdzie będziesz pracował 1 dzień w tygodniu, przez 2 godziny i zarabiał 2 tysiące? Nie ten świat.
Reply
#30
Ba! Mozesz tez pracowac w McDonaldzie.
Zycie to nie bajka.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)