Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oczy vs Komputer - zwycięzka bitwa
#1
Witam.

Na pewno wiele z Was przy graniu w gry, chociażby nawet Gra, miało do czynienia z późniejszymi tego objawami - łzawieniem oczów czy ich wrażliwością.


Dlatego polecam Wam program f.lux.
Zmienia jasność ekranu w zależności od pory dnia i pomieszczenia, w jakim znajduje się komputer.
Sam go używam i jestem jak najbardziej z niego zadowolony.

Program można pobrać stąd: http://www.dobreprogramy.pl/f.lux,Program,Windows,21432.html

Prosty w obsłudze, a robi cuda. Idealny na dłuższe siedzenie na komputerze, w nocy jak i w dniu. Big Grin


Pozdrawiam, Yavii.
Reply
#2
Aktualnie pogarsza mi się wada wzroku, więc trochę mnie to martwi. I wydaje mi się, że to właśnie od komputera.
Dzięki za link, zobaczę czy to jest naprawdę skuteczne Tongue
Plus oczywiście!
Reply
#3
Program bardzo dobry zwlaszcza gdy ktos siedzi nockami przy komputerze Big Grin
Reply
#4
"Zmienia jasność ekranu w zależności od pory dnia i pomieszczenia. "
Pory pomieszczenia? Big Grin
Reply
#5
No zobaczę, sam mam lekką wadę wzroku, może się nie pogorszy Smile
Reply
#6
Odświeżam.
Reply
#7
Shocked 
Moim zdaniem to nie dużo pomaga... Mi wystarczy że wieczorem mam włączoną lampkę a jeżeli boli was wzrok to proponuję spojrzeć na coś zielonego to akurat pomaga, zielony kolor daje nam ulgę Big Grin
<>


Atedit;
literówka.
Reply
#8
Bez sensu jest to o co się przyczepiłaś Cool

Ja pewnego dnia byłam o okulisty... I powiedział, że od komputera oczka się męczą, a i owszem, ale nie "zużywają", tak samo jak nie zużywają się nogi od chodzenia. Big Grin Także jak komuś rodzice wciskają że od komputerka się psuje wzrok, to oto wyjaśnienie. Cool
Reply
#9
Nie łatwiej dać jasność ekranu na cały czas najniższy, jako ja czynię?
Reply
#10
Nie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)