Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atak na Polskę
#61
Zastaw się a postaw się.;D
Tak to było w Polsce zawsze, i niestety nadal tak jest.Wink
Jeśli chodzi o bitwę pod Wiedniem to ona całkowicie nas wykończyła, z resztą zawsze się wtrącaliśmy w nieswoje sprawy i broniliśmy tych, których bronić nie warto.

---
Reply
#62
Szacunek ? Oskarżają nas jakbyśmy my zrobili Wojnę światową
Reply
#63
Star 
Tak, najlepiej niech Polska zamieni ustrój na państwo zakonne, ogłosi się Jedynym Obrońcą Wiary, zamknie przed światem, odizoluje od partnerów handlowych itd. i będzie katolową (katolicy są normalni, katole nie) ostoją...

Życzę powodzenia w swoim katolicko-pisowym świecie.

Nawet nie odpowiesz pewnie na poprzedni post, bo wystarczy ci pewnie nieuzasadniony minus dla mnie.
Reply
#64
Wink 
Ale powinniśmy być dumni że broniliśmy kogoś to im powinno być wstyd że nam nie pomogli .
Reply
#65
Najzabawniejsze jest to, że ja sobie pisze na forum nic nie znaczącej w świecie gry i nie jestem alfą i omegą świata - nikt powołany tego nie przeczyta, bo go po prostu to forum nie obchodzi.
Podsumowując: nie jestem dziennikarką, której słowo idzie w świat, zatacza wiele okręgów i wchodzi w usta innych.

(2012-06-07, 18:11:51)Nath Wrote: Tak, najlepiej niech Polska zamieni ustrój na państwo zakonne, ogłosi się Jedynym Obrońcą Wiary, zamknie przed światem, odizoluje od partnerów handlowych itd. i będzie katolową (katolicy są normalni, katole nie) ostoją...

Życzę powodzenia w swoim katolicko-pisowym świecie.

Nawet nie odpowiesz pewnie na poprzedni post, bo wystarczy ci pewnie nieuzasadniony minus dla mnie.


Mówisz o tolerancji a uczucie nienawiści nie jest Ci obce, a co najlepsze otwarcie przyznajesz się do tego, że kogoś nienawidzisz.Wink Tolerancja to tolerancja!Wink Najpierw sam zacznij żyć swoimi zasadami, potem je wpajaj innym.

(2012-06-07, 18:11:51)Nath Wrote: Tak, najlepiej niech Polska zamieni ustrój na państwo zakonne, ogłosi się Jedynym Obrońcą Wiary, zamknie przed światem, odizoluje od partnerów handlowych itd. i będzie katolową (katolicy są normalni, katole nie) ostoją...

Życzę powodzenia w swoim katolicko-pisowym świecie.

Nawet nie odpowiesz pewnie na poprzedni post, bo wystarczy ci pewnie nieuzasadniony minus dla mnie.


Jak piszesz głupoty to jesteś gnojony - prosta zależność.
Reply
#66
Jedynie Napoleon Bonaparte widział w nas człowieka
Reply
#67
Ludziom da się wszystko racjonalnie wytłumaczyć, ale nie na siłę ma swoje poglądy i za to go szanuje.
Reply
#68
Zobaczcie sobie ,że wszyscy komentują ten profil oprócz Niemców. Nie mówię ,że żaden Niemiec nie komentuje tego - pewnie komentują to następni zdrowo "nawidzeni" ludzie. Ale tacy normalni ,zwykli ,szarzy obywatele Niemiec.
Reply
#69
Co do pierwszego fragmentu- masz rację. Chodzi mi o to, że ogólnie nie tylko na forum niektórzy Polacy prezentują taką postawę niemal nazistowską.
Co innego otwarcie mówić o nienawiści do grupy społecznej i tępić ją całkowicie powołując się na stereotypy, a co innego nie lubić bardzo osoby za jej poczynania prawdziwe (nie stereotypy) i tego co sobą prezentuje... Różnica jest... I to spora. Smile

Bye.
<ironia>Oczywiście, na koniec dodam, że ty w każdej kwestii masz rację i katolstwo (odwołanie do katoli- NIE KATOLIKÓW!)oraz "pisowość" jaką sobą prezentujesz jest skrajnie normalna. Dodgy </ironia>

Na end powtórzę dobre i słuszne słowa:
(2012-06-07, 18:14:45)Arsenicum Wrote: Najzabawniejsze jest to, że ja sobie pisze na forum nic nie znaczącej w świecie gry i nie jestem alfą i omegą świata - nikt powołany tego nie przeczyta, bo go po prostu to forum nie obchodzi.
Podsumowując: nie jestem dziennikarką, której słowo idzie w świat, zatacza wiele okręgów i wchodzi w usta innych.

(2012-06-07, 18:11:51)Nath Wrote: Tak, najlepiej niech Polska zamieni ustrój na państwo zakonne, ogłosi się Jedynym Obrońcą Wiary, zamknie przed światem, odizoluje od partnerów handlowych itd. i będzie katolową (katolicy są normalni, katole nie) ostoją...

Życzę powodzenia w swoim katolicko-pisowym świecie.

Nawet nie odpowiesz pewnie na poprzedni post, bo wystarczy ci pewnie nieuzasadniony minus dla mnie.


Mówisz o tolerancji a uczucie nienawiści nie jest Ci obce, a co najlepsze otwarcie przyznajesz się do tego, że kogoś nienawidzisz.Wink Tolerancja to tolerancja!Wink Najpierw sam zacznij żyć swoimi zasadami, potem je wpajaj innym.

(2012-06-07, 18:11:51)Nath Wrote: Tak, najlepiej niech Polska zamieni ustrój na państwo zakonne, ogłosi się Jedynym Obrońcą Wiary, zamknie przed światem, odizoluje od partnerów handlowych itd. i będzie katolową (katolicy są normalni, katole nie) ostoją...

Życzę powodzenia w swoim katolicko-pisowym świecie.

Nawet nie odpowiesz pewnie na poprzedni post, bo wystarczy ci pewnie nieuzasadniony minus dla mnie.


Jak piszesz głupoty to jesteś gnojony - prosta zależność.
Reply
#70
Tsa... Kochał tanią i gorliwą armię, którą mógł wykorzystać do własnych celów. .___.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)