Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atak na Polskę
#41
Music 
Ale ona napisała to właśnie w mediach, a nie media podchwyciły Big Grin.
Reply
#42
No, w tym wypadku chodziło o szum. Big Grin Będą ją teraz szkalować, owszem. Ale będą o niej mówić także osoby, co nawet nie wiedziały wcześniej co to za jedna.
Gil-gaalad:
No, tego nie wiem... może dlatego, że akurat była okazja?
Reply
#43
Jak to przeczytałem to zacząłem klnąć na nią przez 5 minut.
Reply
#44
Thumbs Down 
Powoli otwierają mi się oczy, nie wiem jak Wam.
Zauważyliście prawdziwą falę jadu w kierunku naszego kraju? Odkąd żyje, nie pamiętam by tak pluto nam w twarz, nie pamiętam też, bym czuł się tak poniewierany na arenie międzynarodowej jako Polak.

Proszę założyciela tematu o dopisanie "do rozważań" wpadki Obamy, wpadek UEFA i programów BBC, które kompromitują nas w świecie.
Reply
#45
To teraz hejtować USA i pisać, że trzymali pod okupacją Indian i to oni byli zaborcami Brytyjczyków po wojnach...

Tak dla poprawienia humoru.
Mówią o nas drużyny które przyjechały bardzo dobrze, wyrażają się pozytywnie o gościnności i postawie Polaków.
No i BBC zrobiło nowy program, w którym wyraża się odwrotnie niż w pierwszym- pozytywnie.
Reply
#46
No tak nie nas wymordowywali , Ostrzeliwali tylko My ich A wiecie czemu tak jest ? bo jesteśmy małym państewkiem który nie da innym państwom rady
Reply
#47
Strzelam, że Polski rząd teraz podziękuje BBC za zrealizowanie przychylnego nam programu.

Gdy plują nam w twarz, myślimy, że pada deszcz... Jestem ciekaw jak Radosław Sikorski zareaguje na całą sytuację - o ile w ogóle o niej wie, bo są teraz ważniejsze sprawy do roboty, takie jak Euro!Wink Przez najbliższe 3 miesiące Polski rząd będzie zamiatał wszystkie problemy pod dywan Euro 2012.
Reply
#48
Jak tą babę zgłosić ?
Gdzie jest to zgłoś ?
Zgłoś: strona> Propagowanie nienawiści> Atakuje rasę lub pochodzenie i zgłaszasz facebookowi.
Reply
#49
Założyciel Facebooka to Żyd. Nie masz na co liczyć.Big Grin
Reply
#50
Proszę cię, po co znowu te polityczne aluzje...
Poza tym rząd wystosował notę do BBC.

Ale to ciekawe. Ten rząd zbytnio ignoruje kwestie kiedy nas obrażają, a gdyby był to rząd PiS, to z kolei wywołałby jakąś wojnę nacjonalistyczną...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)