Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lesbijskie opowieści Britney Spears ._.
#11
Polepszyłaś moją wyobraźnie. Będę miał fajne sny w nocy.
Reply
#12
No chyba nie dzięki Tobie jest chat ^^ Mogę w każdej chwili zamknąć Big Grin
Reply
#13
Ekhm, jakoś się tak natknęłam...

No to zacznę od początku;

Wstęp absolutnie obrzydliwy Big Grin Nie do końca zrozumiałam, do czego nim zmierzasz, (zapewne do przyciągnięcia męskich czytelników spragnionych tego typu tekstów) ale ogólnie cały tekst dość fajny.

Po ostatnim "opowiadaniu" (tak, musi być cudzysłów ._.) wreszcie można troszkę odpocząć i poczytać coś, gdzie każde zdanie nie będzie napakowane większą ilością błędów, niż form poprawnych.

Czekam na dalsze części.
Reply
#14
O, Alla. ._.
W temacie z wywiadami wspomniałam o Cyckolandii i tak jakoś wyszło. Mnie się podoba. Cycki, cycki, cycki, [...] i cycki. Cycków nigdy dość. Tongue
Danke.
Reply
#15
Zależy dla kogo Big Grin

Co jak co, ale cycki to mnie nie pociągają.

Noo, Alla. ._.
Reply
#16
Z jednej strony pobudza fantazje, z drugiej nie powinno takie coś tu być, ja się wstrzymuję z wstawianiem moich rzeczy, bo wiem że tu też dzieci grają Tongue
Reply
#17
Wiesz, że ukradłaś mi temat do opowiadania? Sad
A tak poza tym. Podoba mi się, sama nie wiem czemu. Tylko to o cyckach, jakoś nie mogła doczytać do końca.
Reply
#18
Lightbulb 
Sorry, ale napiszę to. Z góry proszę się nie obrażać. Jeśli dla kogoś coś jest normalką to nie gada(pisze) o tym co chwilę. Ty wręcz przeciwnie, co drugie słowo to "cycki". Po krótkim przemyśleniu można dojść do wniosku, że ich nie posiadasz. Huh

Co do opowiadania to ujdzie jakoś, chociaż temat nietypowy. Tongue

Wtrąciłem swoje siedem groszy, dziękuję.
Reply
#19
Lightbulb 
Wiesz, sprawdziłam (nawet dwa razy!) i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jednak posiadam. Tongue A obrażać się nie mam zamiaru.

Czekoladowa:
Przyznam się, że ta część o cyckach jest skierowana bardziej do chłopców. Big Grin I nie dziwię się, że nie mogłaś doczytać. ^^ A ten, też chciałaś napisać o dwóch kokieciarach? Tongue
Reply
#20
Tak, właśnie o tym. Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)