Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór do projektu nowej gry!
#31
Zapewne był gotowy.

Ketoe psuj marzenia! Psuj!

--
Reply
#32
Sad 
A czy ktokolwiek mówi o karierze? Lepiej siedzieć i nic nie robić? A może właśnie to będzie dobry początek? No tak, lepiej stagnacje życiową uprawiać, niż zrobić coś dla przyjemności Wink
Reply
#33
Rainbow 
Najlepiej to zapłacić komuś za zrobienie silnika i chwalić się, że to się samemu zrobiło, o. Big Grin
Reply
#34
A jak zagrać w grę ? Big Grin

Każdy ma swoje hobby i marzenia Wink

Ale zły ketoe racje ma lepiej zrobić swój własny silnik niż taki darmowy pobrać
Reply
#35
Tylko że tu w grę wchodzą umiejętności. Ja na przykład nie potrafiłbym napisać czegoś takiego od początku, łatwiej mi przerobić gotowy kod - dołożyć grafikę, własne skrypty.
Reply
#36
Spinają się zawsze Ci którzy w życiu palcem nie kiwneli, a narzekać to potrafią Wink
Reply
#37
Tyle tylko, że większość osób, która pisała na temat gotowca, niejedną grę, lub aplikację napisaną ma już za sobą.
Reply
#38
Taa nic nie napisałem.. Jakbym nic nie pisał bym się nie spinał.. Th, trelis (od sierpnia jako drugi programista), apocalip, teraz kliker, mKonkursy, dwa panele światów prywatnych i wiele innych stron/gier to moja robota. Większość nie wyszła bo zawsze nie mam czasu na wprowadzenie, ale napisać napisałem sam lub pomagałem przy pisaniu więc nie zarzucaj mi, że przy programowaniu palcem nie kiwnąłem.
Reply
#39
Co do Trelis - czy czasem nie jest już tak, że teraz sam xaru będzie przy tym harować?
Reply
#40
Nie. W sierpniu projekt rusza na nowo i ja pomagam przy programowaniu. Tongue Kiedyś pomagałem też przy grafice i Questach.

AtDown
Odszedł Dawid bo założył własną firmę - Brand24. Jeśli chodzi o gotowość to w połowie jesteś poinformowany. Silnik jest prawie gotowy, ale pozostaje jeszcze dużo innych rzeczy a jeden programista to trochę mało w szczególności, że Xaru studiuje.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)