Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kościotrup
#31
Tłuste , golonki . Po prostu jedz dużo , ale też uprawiaj sport.
Reply
#32
Nie sądzę, spójrz na takich Spartan albo łuczników Henryka VIII bodajże, ich potężne łuki do napięcia cięciwy potrzebowały siły 90 niutonów. Co prawda to byli ludzie szkoleni na morderców, ale jakoś trenowali bez super nowoczesnych siłowni i nie brali żadnych dobule blastów. A żeby władać taką mocą raczej nie byli grubasami. Dawniej ćwiczenia opierały się na masie własnego ciała wyłącznie, a nikt wtedy nie odnosił sukcesów tyjąc.
Reply
#33
Był pośmiewiskiem.
Reply
#34
Mało się ruszaj, odżywiaj się słodyczami i fast-food`ami. To powinno wystarczyć.
Reply
#35
Sad 
chodź głodny, zrobisz się szybko jak bambaryła
Reply
#36
(2013-06-30, 20:05:02)Voldemort jk Wrote: Witam chudy jestem jak kościotrup nawet kości mi wiadać i mam pytanie co jeść żeby przybyć trochę kg.Tylko nie chcę ożreć się jak świnia tylko normalnie tak jeść.Z góry dzięki będe +.

To może wskazywać na złamanie otwarte.
Reply
#37
Witaj w klubie kościotrupów Big Grin
Nabierz masy mięśniowej- zwiększ ilość kalorii w posiłku, odżywiaj się pokarmami wysokoproteinowymi i trenuj. Sztucznie nie utyjesz.
Reply
#38
Idź do budki z kebabami Hawaia 2x dziennie Smile
Reply
#39
To zależy ile jesz.
Jeżeli nie jesteś głodny prawie nigdy to możesz nie jeść, znaczy ważne abyś jadł nieregularnie i rzadko. Ważne jest także w diecie w której chcesz "zgrubnąć" i jednocześnie mało jeść abyś późno zjadł pierwszy posiłek w dniu, czyli niejedz śniadania, zacznij dzień późnym drugim śniadaniem. Radził bym nie zatruwać ciała potrawami z fast foodów bo to może się źle skończyć (np. uzależnisz się itp.).
Jeżli lubisz jeść to spraw aby twoje potrawy miały dużo kalorii, np. dodawaj tłuszczu do mięsa i podjadaj między posiłkami. To przyniesie pożądany efekt. Tak jak już mówiłem moim zdaniem nie warto chodzić do fast foodów i jeść w większości słodyczy bo to świństwo.

Albo nabierz masy mięśniowej.

Atliterówka
Reply
#40
Jedz Pesto szybko zgrubniesz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)