Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Język Polski a jego dokładna koniecznosć
#31
Jakaś racja w tym co napisała Alijaa jest, mało znacząca Polska to mniej zagrożona Polska. Ale jak zwykle popiszemy się swoją naiwnością i wplączemy w jakiś duży konflikt zapewne.
Reply
#32
Za dużo emotek autorze, widać że gimbaza.




PS jeśli mu zarzucisz, że jestem z gimbazy, zobacz ile dni mam konto w tej grze i pomyśl
Reply
#33
To że masz konto 1800 dni nie znaczy, że nie możesz być z gimbazy. Ja pierwsze konto założyłem 5 lat temu na wakacjach i chodzę obecnie do 3 gim. i jakoś się tego nie wstydzę. Ot kolejny stopień edukacji.
Reply
#34
Co ma jedno do drugiego ? Ja w Gra zacząłem grać w 3 klasie Wink Także gdybym do teraz grał na jednym koncie to miałbym większą liczbę niż ty , a nadal byłbym w gimbazie .
Reply
#35
Ja konto założyłem między 2 a 3 klasy szkoły podstawowej, a pierwszy raz w Gra zagrałem gdzieś na początku roku 2009. Teraz 6 klasa.
Reply
#36
Lans na wiek, widać, że kompleksiarz Cool.
Reply
#37
A ja założyłam konto w 2008 roku. Też nie jestem z gimbazy.

Btw przypomniała mi się pewna akcja z życia.

- Ten chłopak ma 14 lat.
- Skąd wiesz?
- Bo jest ministrantem.


Co ma piernik do wiatraka?
Reply
#38
Czekaj, po temacie zgaduję, że chodzi o poprawną polszczyznę?
Mam rację? Hejcisz ludzi za przecinki i błędy ortograficzne?
Przeczytaj swój temat i znajdź błąd ortograficzny.
Nie czytałem postów powyżej i nie będę czytał postów poniżej.

Język polski:
Jaki? polski - przymiotnik.

Atedit
Wow, sukces, bijcie brawo.
Przeczytałem może 4 linijki pierwszego posta - denerwuje go jak są straszne "byki".
To ja jakbym przeczytał cały pierwszy post to musiałbym wyjść z siebie. Brak przecinka zalicza się do błędów interpunkcyjnych, a te natomiast zaliczają się do błędów ortograficznych, tudzież to jego "byków". Mnie denerwuje to, gdy ktoś nie zna nawet podstaw książkowych, gdzie tam jest napisane jak byk, że przed "ale" stawiamy ten przecinek. Denerwuje mnie, jest to dla mnie wielki byk, won do przedszkola gimbazjalisto.

A teraz patrzcie na ilość moich dni w Gra i nie mówicie, że jestem gimbazjuszem chociaż, że chodzę do III gimnazjum, elo! o/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)