Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propagowanie chamstwa po polskim internecie.
#41
To że krył pedofilii nie znaczy, że nim jest, a tu mu zarzucają pedofilię.
Reply
#42
Zarzucają mu pedofilie za to że im pomógł...?
Eh... czyli jednak nastał czas idiotów... tylko dlaczego teraz...
Polski internet i polskie dzieci straszníe się stoczyły. :<
Reply
#43
Rainbow 
Oni pewnie nawet o tym nie wiedzą, a jak wiedzą to tylko się tym bronią, zarzucają dla jaj.
Reply
#44
Zarzucanie pedofilii nie ma sensu ponieważ on jedynie krył pedofilów.
Reply
#45
A mógłbyś nam podać jakiś wiarygodny dowód na to, że faktycznie krył pedofilów, bo od niego raczej już się nie dowiemy a chętnie ocenił bym sprawę sam. Nie to, że ci nie wierzę, ale miło by było samemu ocenić wiarygodność tych informacji Smile .
Jan Paweł II zrobił tyle dobrego i pokazał że był godny bycia papieżem, że każdy który jest normalny i zdaje sobie sprawę z tego, że nie ma idealnie dobrych ludzi przebaczy mu to drobną jakże teraz już nie ważną skazę.
Reply
#46
Wiesz,szukałem kiedyś servera do minecrafta classic. Znalazłem, był dość popularny i co widzie? Wielkie napisy obrażające wszystkich i wszystko. Nie będę wymieniał bo to zbyt głupie. Ale chamstwo króluje w internecie.
Reply
#47
(2012-06-27, 13:18:05)Harlok Wrote: Zarzucanie pedofilii nie ma sensu ponieważ on jedynie krył pedofilów.


Propagował pokój na świecie, wolność religijną, walczył w obronie słabszych.
Dziwne, że nie był nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla.
Reply
#48
Kiedyś było o tym głośno że bronił jakiegoś księdza pedofila mówiąc że nim nie jest ale jak się okazało to był.
Reply
#49
To prawda i niestety takich filmów jest coraz więcej, ja nie jestem osobą zbyt pobożną co prawda jestem katolikiem ale nie rozumiem tego.
Jan Paweł II to była wielka postać i walczyła o to by w Polsce żyło się jak najlepiej, i sądzę że nieważne czy jest się katolikiem czy ateistą powinno szanować się takie osoby.
Osobiście nigdy bym się nie posunął do stworzenia takiego filmu, bo Karol Wojtyła to osoba przed którą każdy z nas powinien czuć jakiś respekt...
Reply
#50
Chciałbym zauważyć, że to jedynie głupi trolling. Oni chcą abyście o nich pisali, oni chcą, abyście się oburzali przez te filmy i zdjęcia. Taki jest ich cel. Najlepszym rozwiązaniem jest ignorowanie takich filmów i prowokacji, bo nie ma sensu rozpoczynanie kłótni i sporów. "Jan Paweł gwałcił małe dzieci" - toż to bzdury, po co się przez to oburzać, skoro wszyscy wiedzą, że to idiotyzm? Nawet osoby, które zamieszczają te filmy w to nie wierzą. Taki temat przysparza im jedynie popularności - negatywna, czy pozytywna, to dla nich nie ma znaczenia, cel osiągnęli.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)