Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie !
#41
Zapewne nie wiesz ale gram tylko w dni wolne od szkoły i weekendy. Jak wchodzę do gry to nie patrzę czy regulamin się zmienił czy nie i nie jestem na bieżąco co do zmian Angry Jak ktoś coś napisze na klanie o zmianach i wgl to wtedy jestem poinformowany.
Reply
#42
jestem za tym abyś został, należy ci się 2 szansa
Reply
#43
To już będzie trzecia szansa, tak jak zauważył Szmaluś, to drugi raz jak ma lecieć na syberię. Ludzie bądźmy sprawiedliwi, nie każdy dostałby szansę. Lubię Adinka ale to jest przegięcie, jeżeli ktoś ma więcej znajomych to ma nie wylecieć na Syberię?
Reply
#44
Sprawa jest taka, że regulamin musisz przewertować, aby przynajmniej coś w głowie świtało. Poza tym, byłaby to druga szansa, jaką mielibyśmy Ci dać.
Błędy oczywiście mogą się zdarzać, tego nie zaprzeczę, bo nie zgadzałbym się z samym sobą, lecz wyjaśnijmy sobie, 144h killa - to nie jest jeden błąd, lecz cała ich masa. Popełniajmy i wynośmy z nich nauczki, lecz żeby aż tak naruszyć swoją sytuację, aby prosić publicznie o puszczenie w niepamięć zaszłości i żyć dalej, to poważne zobowiązanie.
Ten punkt w regulaminie został stworzony ze względu na to, aby gracze nie migali się od kar, jakie spisane są przez Willdę w odpowiednim temacie, nie dlatego, że mamy taki kaprys.

Osobiście, jestem na nie, ze względu na to, że wyznaczona liczba killi, to moim zdaniem, sprawa do nienaruszenia i dawanie każdej osobie dodatkowego pretekstu, że po złamaniu wyznaczonych ilości kar, mogą napisać smętną historyjkę i prosić o przebaczenie jest też nie w porządku względem nas. Bo to wróci ze zdwojoną siłą i my na tym ucierpimy, nie Ty.
Reply
#45
Może inaczej.

Kary jakie dostawałem były za wrobienie mnie. Sam pamiętasz dobrze sprawę z Freddy Kruger... Wrobiono mnie ja zarobiłem około 96h killa z czego wyniosło 144h i teraz mam kolejne kary za niepoinformowanie zarządcy a z tym wiąże się nieznajomość.

Nie robiłem nic takiego na Badgers co sprawiałoby komuś problem. A to, że moja sprawa z Freddym nie została rozwiązana wpływa na dzisiejszą sprawę.
Reply
#46
Co ty się tak tego Freddiego czepił? Sprawa została wyjaśniona na tyle że nie poleciałeś wtedy na Syberię mimo że powinieneś. Bądźmy regulaminowi, Ja bym nie dostał dodatkowej szansy, a ty prosisz już o drugą.
Reply
#47
Rainbow 
Ponieważ gdyby nie tamte kille jakie dostałem za FREDDIEGO to nie pisałbym dzisiaj tego posta. Dostałem drugą szansę, tak.

Szmaluś sam pisał, że wierzy mi niż jemu. Ale killi nie chciał usunąć, ponieważ bał się waszej reakcji.



Szkoda, że rozmowy z GG nie mogę tutaj niczego zmienić Smile Pokazałbym jak pisałem z Fredym o całej sytuacji.



Płacę Syberią Smile
Reply
#48
To powiedz czemu mnie próbowano wrobić w kille a nikomu się nie udało? Bo trzeba myśleć o tym co się robi. Za swoją naiwność teraz będziesz płacił.
Reply
#49
Witam

Powiem tyle że ten świat spada na psy z każdym dniem...Za niedługo to puścić bąka nie będzie można bo zaraz ktoś wymyśli regulamin... Też byłem wrabiany w wiele rzeczy ale jakoś dałem rade z tego wybrnąćSmile Powiem że sam nie znam regulaminu i wcale mi on nie jest potrzebny bo jest bardzo śmieszny nie wiem kto go wymyślał ale pełne uznanie Smile Gram w tą grę tylko z tego powodu że jest tu wiele osób z którymi można porozmawiać i pośmiać sięSmile Ale to co się dzieje na tym świecie to po prostu jest śmieszn... Jak skontaktować się z ADM gdy on wchodzi na grę na 10? 15min... i do tego nie da się z nim dojść do porozumienia;/ A wrabianie kogoś w coś czego nie zrobił jest po prostu ŻAŁOSNE.

Pozdrawiam Administrację... Zróbcie coś pozytywnego w końcu ^^
Reply
#50
Panie. Po kropce, z dużej litery piszemy. Po znakach interpunkcyjnych stawiamy odstęp. "Żeby się pośmiać" A nie "Żeby pośmiać się", czyżby Mistrz Yoda? Pośmiać to możemy się z postów tego typu, szczególnie jeśli pisane są one przez osobę dorosłą. Regulamin jest potrzebny, bo wtedy na okrągło działy by się takie jaja jak teraz z Adinem. Nie od dziś, a od półtora miesiąca trąbi się o zmianie regulaminu, ale oczywiście nikt o tym nie wiedział. Przypominam iż mamy obowiązek przestrzegania regulaminu, etykiety gracza i regulaminu Gra. A w regulaminie Gra jak i świata mamy wzmiankę "Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania". Więc ten argument jest inwalidą.

Regulamin to nic strasznego, to jest mała cena którą ponosi się za grę bez przeszkód. Jeżeli go nie przeczytałeś, możesz stąd równie dobrze odejść.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)