Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie !
#1
Cześć Angry

Chciałbym odwołać się od kar jakie dostałem w najbliższym czasie. Sprawę ze zmianą nicku nie wiedziałem przyznaję ale to dla tego, że musiałem pominąć ten punkt czytając. Każdy jest człowiekiem i błędy się zdarzają. Przyczyną też jest to, że nie wiem ostatnio co i jak ponieważ mam ciężką sytuacje w życiu prywatnym a to przenosi się na grę Cry Przepraszam za moje wybryki i szczerze żałuję. Nie chcę opuszczać tego świata, ponieważ dużo tutaj przeszedłem z wami. Ostatnimi czasy próbowałem nawiązać kontakty z osobami, z którymi miałem na pieńku i całkiem dobrze mi to wyszło.

Proszę nie wysyłajcie mnie na Syberię. Gdyby nie sprawa z graczem Freddy Kruger Nie pisałbym tego posta, ponieważ by mi nie groziło zesłanie na świat wyrzutków.
Ci co wiedzą o mnie jaki jestem na prawdę, zrozumieją ten post.



Zgodę na temat mam od Blens'a


Chciałem dodać jeszcze tylko, że jestem chyba dobrym graczem ale mam trudności z zapamiętaniem regulaminu. Nie przypominam sobie abym zabijał i wyzywał graczy. Wszystkie kary jakie dostałem są związane z zapominalstwem Angry
Reply
#2
325 lvl na Badgers ? O.o

Trzy razy nie na Syberie. Dziękujemy.
Reply
#3
Jak dla mnie to zostań.Decyzję powinien podjąć dopiero nowy ADM.
Reply
#4
Ja też chciałbym, abyś został.

Kary musieliśmy nadać niestety. Regulamin, to regulamin, a my pilnujemy porządku.
Reply
#5
Mogę Ci odwiązać czapeczkę na tropku! ; )
Pisz do mnie.

Jestem za tym abyś został.
Reply
#6
Według mnie powinieneś zostać. Ja też mam aktualnie problemy życiowe i wiem jak to jest. Angry
Reply
#7
Według mnie powinieneś zostać każdy może zapomnieć punkt,podpunkt regulaminu.
Reply
#8
1.Potwierdzam , że Adin ma zgodę.
2.Adinuś był tu długi czas , szybciej ode mnie. Moim zdaniem to tylko jakiś niewielki kryzys. Poprawi się i będzie jak dawniej. Chciałbym , aby został. Willdy i Oudinna nie obwiniaj za to , że ci dali kary , ponieważ oni się trzymają regulaminu.

Cześć.
Reply
#9
Jestem za tym żebyś został. Każdy popełnia błędy, każdy ma prawo je naprawić. Wiem jak to jest gdy problemy z życia prywatnego przenoszą się na grę. Dlatego MUSISZ zostać !.
Reply
#10
Oczywiście że jestem za tym żebyś został Smile
Taki weteran nie powinien lądować na Syberii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)