Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie !
#61
Byłeś taki obrotny swego czasu że tyle razy cię wykręcili, to teraz płacisz. Było być sprytnym.
Reply
#62
Nie pisz mi kim miałem być i kim mam być. Wiesz, ze mam racje i próbujesz jakoś załagodzić swoją niewiedze. Przestań bo to żenujące.
Reply
#63
Ja wiem że nie masz racji. Mnie próbowało wiele osób wrobić i nikomu się nie udało bo myślałem. Było myśleć a nie teraz się żalić jaki to ty jesteś biedny bo kiedyś coś tam. Było minęło lecisz na Syberię. Taki jest regulamin.
Reply
#64
Nie wiem czy wiesz, ale już się z tym pogodziłem i nie musisz mnie powiadamiać kilkaset tysięcy razy Smile Ale jak już pisałem w plusie "Mało wiesz"
Reply
#65
Nie. Nie pogodziłeś się. Wciąż myślisz że nowy zarządca cię nie wywali, bo myślisz że nowy zarządca będzie z Outlaws.
Reply
#66
Przed "że" Wstawiamy przecinek Smile Jak już chcesz pouczać innych graczy to pierw bądź przykładem dla nich.
Reply
#67
Tylko jest taka jedna mała luka w "przykładzie". Ja nie skończyłem nawet podstawówki w Polsce. Natomiast yolanda ma ponoć 23 lata. Ja pomylę się od czasu do czasu, on w jednym poście zrobił z 3 błędy. Taka jest różnica.

Za samo proszenie powinieneś być zesłany na Syberię.
Reply
#68
Po dogłębnych przemyśleniach, stwierdzam że roi się tutaj coraz bardziej od spamu, a po za tym nie bardzo rozumiem po co ten temat, skoro 100 osób będzie na tak, 1 na nie, a i tak ta sprawa leży w rękach zarządu, także proszę o nie pisanie w tym temacie.
Dziękuję.
Reply
#69
Rainbow 
Moje zdanie na ten temat jest takie. Adin nie mam nic do Ciebie, ale postawię sprawę jasno. Dodgy

Jeżeli nowy Zarządca(może nawet to będę ja) przywróci na serwer niesłusznie zesłanego na syberie Freddiego Krugger'a to będę za tym byś został, ale na dzień dzisiejszy sam rozumiesz. Musi być sprawiedliwość, a on przecież nic nie zrobił takiego wielkiego i wyleciał.

I dodam jeszcze, że ja osobiście nie otrzymałbym takiej szansy. Dodgy
Reply
#70
Jak można kogoś przywrócić z Syberii? o.O Po za tym obrażanie zarządcy, jak i jego kultury osobistej i kilka osób pobocznych, to jest dla Ciebie nic takiego? Proszę Cię...
Btw. Prosiłem o nie pisanie w tym temacie. Dodgy

AtPlus
To wylecisz za takie coś, proste. Coś w stylu Skinnera, a jak wejdzie nowy zarządca, to ja robię Screen'a rankingu, gdy zobaczę nową osobę, sprawdzam skąd ona się wzięła, za co i tym podobne. Jeżeli będzie się to wydawało podejrzane, sprawa zostaje zgłoszona na Panel, więc jeżeli masz takie plany, nawet nie próbuj startować, bo ludzie już wiedzą jak możesz działać, na niekorzyść serwera.
AtEdit
Bóg zapłać, mam Screen'a przynajmniej z twoimi groźbami/zastraszaniem co ujawnię jako dowód, twej doskonałości na posadę Zarządcy.
___
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)