Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie !
#51
Tu nie piszemy o TWOICH PRZEŻYCIACH, tylko o wylocie na Syberię Adina.

/

W regulaminie są luki, i to widać. Niektóre osoby to wykorzystują prawdę mówiąc..Myślę, że 144h to i tak za dużo na to żeby ktoś wyleciał na Syberię, a kary są tu tak niskie, że aż śmieszne. Takie kary to tylko do 100h się nadają.

/
Reply
#52
Ej, ej, ej! Nieee, jak On to i ja!
On mi tutaj prace załatwił Cry
-----------
Reply
#53
Poczytaj dobrze jak napisałem a później możesz to skomentowaćWink
Reply
#54
Proszę. Tutaj masz swoje błędy : http://scr.hu/7ix/5r3qa
I to ma być topka naszego świata? Ktoś kto nawet poprawnie pisać nie potrafi? To dopiero jest żałosne. Poza tym jak powiedział Phaet, to nie są jakieś trudne sprawy żebyś się tutaj wyżalał co ci nie pasuje albo jak to niby żałosne jest wrabianie kogoś, mimo że nikt nikogo teraz w nic nie wrabia.

Psychoza:
Nie ma równych i równiejszych.
Reply
#55
Lightbulb 
Dobra Koniec

Koniec tego, próbowałem się odwołać. Niestety warunki atmosferyczne nie sprzyjają mi najlepiej Smile Szmaluś nie pozostawia wątpliwości, że nie chce mieszać się w tą sprawę. Świadczy o tym screen na samym dole. Powiem, krótko dzięki wszystkim co się za mną wstawili. Powiem wam szczerze, że Badgers spadło tak nisko, ze nawet takie osoby jak ja czyli porządne trafiają na SYBERIĘ. Gdy Administracji Gra uda wyjaśnić się sprawę związaną z Freddym to będzie to wielkie zwycięstwo dla mnie a wielka porażka dla Szmalusia i wszystkich, którzy są pewni o tym, że nie zostałem wrobiony.

Może pomyślicie, że jestem uzależniony od Gra ale to nie prawda. Uzależniły mnie osoby, które tutaj poznałem i to jak z nimi spędzałem wolny czas od obowiązków. Trudno mi się z tym pogodzić ale widocznie nie ma już nadziei na to abym został z wami wszystkimi.



Może nowy zarządca zadecyduje o moim dalszym losie skoro Szmaluś nie jest do tego skłonny

Screen = http://scr.hu/0u8i/08qwe
Reply
#56
Nie ma równych i równiejszych. Masz bardzo fajne zdanie o sobie "że nawet takie osoby jak ja czyli porządne trafiają na syberię".

Miałeś szansę której nikt inny by nie dostał i jej nie wykorzystałeś.

At+ Wiem dużo, na tyle że każdy jest taki sam. Nie powinieneś dostać drugiej szansy tylko dlatego, że nie potrafisz sobie poradzić z życiem. Chociaż myślę że to marne usprawiedliwienie na to, że zwyczajnie nie ogarniasz regulaminu.
Reply
#57
Takie życie musi być sprawiedliwość kolego. Trzeba było przestrzegać regulaminu. Smile
Reply
#58
Jestem za tym, żeby Adin został Smile
Reply
#59
Uzasadnij swoją wypowiedź. Chcesz aby został ponieważ to dobry gracz czy chcesz żeby został bo to outlaws?

Dobrym graczem raczej nie jest, skoro dwukrotnie zsyłano go na Syberię za kille.
Reply
#60
Nadal nie rozumiesz, że to za wrobienie.. A te kille co teraz są moją winą a nie innego gracz. Mylisz fakty i pojęcia dlatego nie pisz już.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)