Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie - Tryper
#51
Chcę podziękować wszystkim za wsparcie i za miłe słowa. Możliwe jednak, że już się w grze nie spotkamy. Skoro Aliya raz postąpiła niezgodnie z regulaminem to może to zrobić i drugi raz mimo skutecznego (jak dotąd) odwołania i wysłać mnie jednak na Syberię. Deemarel słusznie zauważył w rozmowie z Kaszmireq, że nikt z zamieszanych w tą sprawę nie przyzna mi racji. Czego się boicie? Każdy popełnia błędy! Nie "walczyłbym" tak zaciekle i nie "spamował", gdybym nie widział, że mam rację od początku. Rodzi się też pytanie czy jest dla mnie przyszłość na serwerze skoro już teraz Władza jest do mnie nastawiona w ten sposób.
Reply
#52
Ehm.. każdy gracz ma prawo pisać odwołanie, a potem od graczy NIE OD ADMINISTRACJI zależy czy dany gracz zostaje, czy też nie. Jak możesz zauważyć, większość osób jest za Tobą, także spokojnie.
Reply
#53
Wiesz co zaczynasz mnie poważnie wnerwiać swoim płaczem. Do Jasnej Cholery chłopie na łeb upadłeś? Te kille to wyłącznie twoja zasługa bo:
a) Mogłeś nam uprzedzić, że grasz na F11 czy co tam.
b) Nie spamować w zgłoszeniach.
c) Napisać odwołanie w dobrym temacie do którego wiele razy cię odsyłaliśmy.

Więc przestań gadać takie głupoty bo rzygać się chce jak się czyta, że to Aliya postąpiła wbrew swojemu regulaminowi. Tak bardzo cię to boli to idź już na syberię.

Zmieniam zdanie przez twoje płacze. Będę teraz pierwszy co powie, że jest przeciw. Nic to nie da, ale mam cię już dosyć.

Dół: Błagam ułatwiłbyś czytanie SM jakbyś pisał albo all w 1 poście albo właśnie się przeniósł bo teraz odwołania w zgłoszeniach to spam.
Plus Przejrzyście mogłeś napisać odwołanie w specjalnym temacie.
Reply
#54
Nie płaczę. Smile
a) Mówiłem.
b) To nie był spam.
c) Raz zacząłem pisać to się nie będę przenosił. Ma być przejrzyście, to podstawa. Logiki trochę.

Pierwszy przeciwny, jest! ^^

Pokaż punkt w regulaminie. Smile

Tak jak już udowodniłem to nie był spam tylko odwołanie. Smile
Reply
#55
Wink 
Nie ;x Nie znam sytuacji, ale z powyższych wypowiedzi wyciągam ten wniosek Tongue
Reply
#56
Przeciw
Reply
#57
Przeciw za spam w zgłoszeniach.
Lecz jeżeli zostałby to na zasadzie 4.5. W wypadku, gdy gracz będzie się odwoływał od wylotu za przekroczoną liczbę killi i uda mu się zostać na serwerze, a po raz kolejny złamie regulamin to zostaje wysłany na Syberię bez możliwości odwołania.
Reply
#58
Niezwykle roztropnie.

Sterin:
Po co spamujesz? Znam regulamin. Jak słusznie zauważył Deemarel nie powinno mnie w ogóle interesować to odwołanie, bo kara jest niesłuszna.

(2013-04-28, 11:08:26)David Bowie Wrote: Nie ;x Nie znam sytuacji, ale z powyższych wypowiedzi wyciągam ten wniosek Tongue
Reply
#59
Sam zaprzeczasz logice, którą tak szumnie u siebie wywyższasz, pisząc non stop w jednym temacie, wiedząc, że narażasz się na karę.
Poza tym w poście, którym odwoływałeś się od killa ( nie napisałeś nic o tym, że grasz na FS. Mam się domyślać? Owszem, okazało się, że grałeś na FS, wystarczyło o tym napisać, a kara zmniejszyła by się do 36 lub tam 72h za spam w zgłoszeniach, ale nie, ty dalej ciągnąłeś sprawę uparcie twierdząc, że nie interesuje Cię, że jest od tego inny temat. Specjalnie Ci o tym przypomniałem, żeby nie było, że nie wiesz. Logika raczej nakazuje zmienić temat i tam wszystko wyjaśnić.
Owszem machnęliśmy się przy 1 killu, ale ty to zrobiłeś przy kolejnych 5 (gdyby nie Sterin miałbyś ich 7) więc nie wmawiaj mi, że to my jesteśmy problemem i to po naszej stronie leży cała wina Smile Mogłeś mi napisać nawet na priv, że grasz na FS i opisać sprawę, ale po co? Lepiej spamować w zgłoszeniach. Potem dałeś już wycięty SS (http://zapodaj.net/d610f2e82b2aa.png.html) więc czemu tamten miał być cały? Mogło się skończyć na 12-48h, wyjechałeś na 224, chociaż na upartego byłoby więcej.

Pomijając wszystko jestem na nie.

Szukanie winny u kogoś, chociaż samemu też się namieszało, próby wciśnięcia killi za nic innym graczom i jakieś dziwne przemowy w zgłoszeniach jaki to jesteś poszkodowany.
Reply
#60
(2013-04-28, 11:54:47)Yoki Wrote: Sam zaprzeczasz logice, którą tak szumnie u siebie wywyższasz, pisząc non stop w jednym temacie, wiedząc, że narażasz się na karę.
Poza tym w poście, którym odwoływałeś się od killa ( nie napisałeś nic o tym, że grasz na FS. Mam się domyślać? Owszem, okazało się, że grałeś na FS, wystarczyło o tym napisać, a kara zmniejszyła by się do 36 lub tam 72h za spam w zgłoszeniach, ale nie, ty dalej ciągnąłeś sprawę uparcie twierdząc, że nie interesuje Cię, że jest od tego inny temat. Specjalnie Ci o tym przypomniałem, żeby nie było, że nie wiesz. Logika raczej nakazuje zmienić temat i tam wszystko wyjaśnić.
Owszem machnęliśmy się przy 1 killu, ale ty to zrobiłeś przy kolejnych 5 (gdyby nie Sterin miałbyś ich 7) więc nie wmawiaj mi, że to my jesteśmy problemem i to po naszej stronie leży cała wina Smile Mogłeś mi napisać nawet na priv, że grasz na FS i opisać sprawę, ale po co? Lepiej spamować w zgłoszeniach. Potem dałeś już wycięty SS (http://zapodaj.net/d610f2e82b2aa.png.html) więc czemu tamten miał być cały? Mogło się skończyć na 12-48h, wyjechałeś na 224, chociaż na upartego byłoby więcej.

Pomijając wszystko jestem na nie.

Szukanie winny u kogoś, chociaż samemu też się namieszało, próby wciśnięcia killi za nic innym graczom i jakieś dziwne przemowy w zgłoszeniach jaki to jesteś poszkodowany.


Dziękuję. Smile

Od początku miałem rację, więc:

(2013-04-28, 11:54:47)Yoki Wrote: Sam zaprzeczasz logice, którą tak szumnie u siebie wywyższasz, pisząc non stop w jednym temacie, wiedząc, że narażasz się na karę.
Poza tym w poście, którym odwoływałeś się od killa ( nie napisałeś nic o tym, że grasz na FS. Mam się domyślać? Owszem, okazało się, że grałeś na FS, wystarczyło o tym napisać, a kara zmniejszyła by się do 36 lub tam 72h za spam w zgłoszeniach, ale nie, ty dalej ciągnąłeś sprawę uparcie twierdząc, że nie interesuje Cię, że jest od tego inny temat. Specjalnie Ci o tym przypomniałem, żeby nie było, że nie wiesz. Logika raczej nakazuje zmienić temat i tam wszystko wyjaśnić.
Owszem machnęliśmy się przy 1 killu, ale ty to zrobiłeś przy kolejnych 5 (gdyby nie Sterin miałbyś ich 7) więc nie wmawiaj mi, że to my jesteśmy problemem i to po naszej stronie leży cała wina Smile Mogłeś mi napisać nawet na priv, że grasz na FS i opisać sprawę, ale po co? Lepiej spamować w zgłoszeniach. Potem dałeś już wycięty SS (http://zapodaj.net/d610f2e82b2aa.png.html) więc czemu tamten miał być cały? Mogło się skończyć na 12-48h, wyjechałeś na 224, chociaż na upartego byłoby więcej.

Pomijając wszystko jestem na nie.

Szukanie winny u kogoś, chociaż samemu też się namieszało, próby wciśnięcia killi za nic innym graczom i jakieś dziwne przemowy w zgłoszeniach jaki to jesteś poszkodowany.

Kafis:
Dlaczego? Całe to dowołanie to śmieszna sprawa. Okazuje się, że ani jednej godziny kary nie powinienem mieć. Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)