Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie - Tryper
#31
Zostań, pamiętam Cie.
Reply
#32
Masz zostać Dodgy Ty zawsze wołałeś na tytka Dodgy
Reply
#33
Smile
Reply
#34
Photo 
Musisz zostać.
Reply
#35
Zostań. Wink
Reply
#36
Masz zostać Smile
Reply
#37
Zostajesz
Reply
#38
Zostań.
Reply
#39
Quote:Tryper, pamiętaj że zawsze byłeś mym najlepszym kumplem. Czasem biegałem z Wami za kochą, niestety pożyczka mnie zblokowała Wink Całe szczęście, że rączki znalazły swojego właściciela. Dziękuję Ci, że pomagasz mi biegać za persem, może i mi się poszczęści. Tylko spłacam i wracam po Cień dla Ciebie. Nie odejdziesz stąd nigdy, takie jest moje zdanie.

Wielbimy Cię wszyscy o każdej porze dnia i nocy. Heart


AtP.S : Dzięki za podziękowania / Leaves (Reeyes)
Reply
#40
Aliya, Yoki, Psychopatyczny Banan, Wyrocznia, Kaszmireq:

Quote:Tłum nie zawsze wybiera to, co słuszne; prawda nie jest tym, czego pragnie większość. Wolność nie oznacza prawa do wyboru przestępcy zamiast Zbawiciela, nie oznacza ona również posiadania horyzontów tak bardzo szerokich, które pozwalają przybić Sprawiedliwość do drzewa. Gdy taka fałszywa dostrzeże już konsekwencje swojej obojętności, próbuje ona zmyć ze swoich rąk krew winy, tak jak uczynił to owego dnia Piłat zanurzając swe dłonie w wodzie; a gdy jej krople połyskiwały niczym klejnoty w promieniach słońca, wykrzyknął on: "nie jestem winny krwi tego człowieka". Lecz woda nie zmywa takiej winy; nawet wody siedmiu mórz nie mogłyby zmyć krwi, której szkarłat pokrył jego dłonie. To o tej godzinie mówimy: "cierpiał pod Poncjuszem Piłatem". - Arcybiskup Fulton J. Sheen, Źródło: "Freedom under God", 1940r., str. 20.


Będzie to pewnie uznane za spam, bo to praktycznie to samo co Tryper w zgłoszeniach robił, ale niech będzie przejrzyście. Smile


Cofnijcie Tryperowi karę! Ona jest niesłuszna, a ten temat niepotrzebny! I GO PRZEPROŚCIE, BO MIAŁ RACJĘ!!!


Rafagonem napisał(a):
Quote:Nie ma szans, zostajesz. Zdarzali się o milion razy gorsi gracze. I niby za co miałbyś wylecieć skoro nigdy nic o Tobie nie słyszałem byś psuł klimat gry? Śmiechu warte. Jak nie zostaniesz na Serwie to zacznę się głęboko zastanawiać nie nad klimatem a nad graczami. Koleżko zostajesz i nie ma bata byś stąd odchodził Wink


Poolp O napisał(a):
Quote:Tryper:
Zacznijmy od tego, że SM-owie, którzy piszą dodatki serwerowe nie znają opcji przeglądarkowych.. Tzw. F11 Pełny ekran. Co za tym idzie pierwszy kill jest nie słuszny, a za tym całe zamieszanie jest nie potrzebne.

Jednak gdyby Sm-owie dalej nie widzieli takiej opcji w przeglądarce jestem za tym, żebyś oczywiście został i ich dedał Big Grin

Może nie na temat w 90% jestem pewny, że Tryper liczy więcej wiosen niż większość Sm-ów ;-)

Athumanistka Trzeba umieć przyznać sie do winy bo to WY jesteście głównym problemem.


Poolp O napisał(a):
Quote:Humanistka:
Ja się wtrące oczywiście bo Poolpo musi Wink
Może zdajesz sobie sprawe, że zawaliliście 1 jego zgloszenie.. On nie przerobił ss-a tylko grał na F11- Pełny ekran i zrobił ss-a wiem, bo nie raz w wakacje siedziałem i grałem z nim i widziałem jak gra.. Więc 1 kill nie jest słuszny co za tym idzie całą reszta też nie.

Z tego co wiem F11 nie jest zabronione, przynajmniej nie ma o tym w reg.


Deemarel napisał(a):
Quote:Humanistka:
Tyle, że on miał rację. Nie rozumiem jak można tego nie dostrzec. Angry Według mnie walczył w imię sprawiedliwości, dałbym mu za to medal. Big Grin

Poolp O:
Piona! Big Grin

Humanistka:
Wystarczyło uważnie czytać co pisał, został potraktowany niesłusznie. To nie był spam tylko odwołanie. O tym gdzie ma ono być nie traktuje regulamin (jeszcze parę godzin temu zrobiłbym jak on). Potem pilnował, aby wszystko było wg. niego przejrzyście, popieram go. Tyle w temacie.


Deemarel napisał(a):
Quote:Wyrocznia:
Przecież Ty zacząłeś! Właśnie się okazuje, że niesłusznie. Nie miałeś racji! Podważ to co mówił Tryper, a teraz Poolpo i ja. Moim zdaniem przeprosiny tu nie wystarczą. Yoki bardzo ładnie potem podchwycił temat i jechał ostro, bo z tego co wiem to nie lubi Trypera.

Kaszmireq:
To wina Trypera, że nie został poinformowany o planowanych zmianach w regulaminie? Jak już pisałem, w obecnym nic o tym nie ma. To samo się Ciebie tyczy - moim zdaniem przeprosiny tu nie wystarczą.

Słusznie, nie chciał wprowadzać zamętu jak co niektórzy. Angry


Deemarel napisał(a):
Quote:Według mnie to śmieszny temat. Nie dość, że wszyscy biorący udział w głosowaniu nie mają nic przeciwko Tryperowi to cała sytuacja jest tak naprawdę urojona. Nie jestem za "daniem mu drugiej szansy", jestem za cofnięciem kary bez żadnych konsekwencji. Temat do śmietnika i cofnąć killa!

Poolpo: Trzeba umieć przyznać sie do winy bo to WY jesteście głównym problemem.


Poolp O napisał(a):
Quote:Aliya:
Myślę, że najrozsądniejszym wyjściem będzie zweryfikowanie killi następujących:

9.23. Edytowanie (zamalowywanie godziny, chatu) screenów = kill 12h.
7.5. Spam w temacie ze zgłoszeniami będzie nagradzany killem na 36h.

Z tego co widać w zgłoszeniach ss nie jest przerobiony, spam jest wymuszony przez liczne błedy SM-ów. Myślę, że po wyliczeniu "sprawiedliwych" killi ten temat nie będzie nam potrzebny.
"Lecz kto sieje kłamstwa, ten w końcu zawsze się doczeka ich plonów, a wtedy już może odpoczywać po trudach i śledzić tylko, jak inni zbierają żniwo i wyręczają go w rozsiewaniu dalej złego ziarna. Znalazły się uszy gotowe słuchać Melkora; znalazły się języki skore do powtarzania jego słów. Przyjaciel przyjacielowi szeptał Melkorowe kłamstwa niby sekrety, których znajomość wyróżnia najmądrzejszych. Gorzko potem odpokutowali Noldorowie głupotę tych otwartych na fałsze uszu." J.R.R. Tolkien "Silmarillion"
Dobry post, podoba mi się. Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)