Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie - Tryper
#21
Nie wiem o co chodzi, zostań.
Reply
#22
Zostajesz, jesteś miłym graczem, nie wyobrażam sobie gry bez takich osób na serwerze.
Reply
#23
Według mnie to śmieszny temat. Nie dość, że wszyscy biorący udział w głosowaniu nie mają nic przeciwko Tryperowi to cała sytuacja jest tak naprawdę urojona. Nie jestem za "daniem mu drugiej szansy", jestem za cofnięciem kary bez żadnych konsekwencji. Temat do śmietnika i cofnąć killa!

Quote:Poolpo: Trzeba umieć przyznać sie do winy bo to WY jesteście głównym problemem.



"Lecz kto sieje kłamstwa, ten w końcu zawsze się doczeka ich plonów, a wtedy już może odpoczywać po trudach i śledzić tylko, jak inni zbierają żniwo i wyręczają go w rozsiewaniu dalej złego ziarna. Znalazły się uszy gotowe słuchać Melkora; znalazły się języki skore do powtarzania jego słów. Przyjaciel przyjacielowi szeptał Melkorowe kłamstwa niby sekrety, których znajomość wyróżnia najmądrzejszych. Gorzko potem odpokutowali Noldorowie głupotę tych otwartych na fałsze uszu." J.R.R. Tolkien "Silmarillion"
Reply
#24
Zostajesz bez dyskusji bez cb to juz nie bd ten sam Stoners...
Reply
#25
Tak
Reply
#26
Myślę, że najrozsądniejszym wyjściem będzie zweryfikowanie killi następujących:

9.23. Edytowanie (zamalowywanie godziny, chatu) screenów = kill 12h.
7.5. Spam w temacie ze zgłoszeniami będzie nagradzany killem na 36h.

Z tego co widać w zgłoszeniach ss nie jest przerobiony, spam jest wymuszony przez liczne błedy SM-ów. Myślę, że po wyliczeniu "sprawiedliwych" killi ten temat nie będzie nam potrzebny.
Reply
#27
Wyjątkowo się zgodzę. Tryp ma zostać!
Reply
#28
zostań
Reply
#29
Zostajesz ^^
Reply
#30
Tak
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)