Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie - Tryper
#11
Nie ma szans, zostajesz. Zdarzali się o milion razy gorsi gracze. I niby za co miałbyś wylecieć skoro nigdy nic o Tobie nie słyszałem byś psuł klimat gry? Śmiechu warte. Jak nie zostaniesz na Serwie to zacznę się głęboko zastanawiać nie nad klimatem a nad graczami. Koleżko zostajesz i nie ma bata byś stąd odchodził Wink
Reply
#12
Głosowanie potrwa do 30.04 do 20:00.


Osobiście jestem za tym żebyś został. Bo nie przypominam sobie żebyś coś kiedykolwiek zrobił.. Naprawdę nie lubię wyrzucać ludzi, tymbardziej za błahostkę. Ale to dzisiaj w zgłoszeniach to bylo przegięcie. Nie rób tak wiecej.
Reply
#13
Ja się wtrące oczywiście bo Poolpo musi Wink
Może zdajesz sobie sprawe, że zawaliliście 1 jego zgloszenie.. On nie przerobił ss-a tylko grał na F11- Pełny ekran i zrobił ss-a wiem, bo nie raz w wakacje siedziałem i grałem z nim i widziałem jak gra.. Więc 1 kill nie jest słuszny co za tym idzie całą reszta też nie.

Z tego co wiem F11 nie jest zabronione, przynajmniej nie ma o tym w reg.
Reply
#14
Zostań, nigdy mi nie wadziłeś, ogółem znam Ciebie z konta Mistrz Cinek na którym kiedyś przesiadywałem nocami i dniami, bo miałem współa. Spoko chłopak jesteś, ale mam chrapkę na twoje łapki. Big Grin
Reply
#15
Tyle, że on miał rację. Nie rozumiem jak można tego nie dostrzec. Angry Według mnie walczył w imię sprawiedliwości, dałbym mu za to medal. Big Grin

Poolp O:
Piona! Big Grin

Humanistka:
Wystarczyło uważnie czytać co pisał, został potraktowany niesłusznie. To nie był spam tylko odwołanie. O tym gdzie ma ono być nie traktuje regulamin (jeszcze parę godzin temu zrobiłbym jak on). Potem pilnował, aby wszystko było wg. niego przejrzyście, popieram go. Tyle w temacie.



"Lecz kto sieje kłamstwa, ten w końcu zawsze się doczeka ich plonów, a wtedy już może odpoczywać po trudach i śledzić tylko, jak inni zbierają żniwo i wyręczają go w rozsiewaniu dalej złego ziarna. Znalazły się uszy gotowe słuchać Melkora; znalazły się języki skore do powtarzania jego słów. Przyjaciel przyjacielowi szeptał Melkorowe kłamstwa niby sekrety, których znajomość wyróżnia najmądrzejszych. Gorzko potem odpokutowali Noldorowie głupotę tych otwartych na fałsze uszu." J.R.R. Tolkien "Silmarillion"
Reply
#16
Zostań.
Reply
#17
Jestem za tym byś został, ale do jasnej cholery ten spam w zgłoszeniach był niepotrzebny. Zwrócono Ci raz uwagę iż jest temat inny do odwołań to ty swoje i dalej tam spamowałeś...
Reply
#18
Mimo tego, że praktycznie każdy twój post bez zgłoszenia tam dawałem zgłoszenie, jestem za tym, abyś został. Ja tam nic nie miałem do tego z herosem -> chcesz grać na F11, graj. Ja jedynie próbowałem uświadomić, że Banan pisał, że poprawka do regulaminu poszła, a ten regulamin co jest w zgłoszeniach, nie jest aktualny <Ostatnia edycja 22.03, jeżeli się nie mylę>. A to że czegoś nie znasz, nie zwalnia cię z obowiązku przestrzegania.

Deemarel:
Okej, tylko że w tamtym temacie od jakiegoś czasu nie można pisać odwołań, a jest do tego ten temat :
De facto cała sprawa poszła o to, że odwołanie nie w tym temacie.
Zostajesz, na następny raz pamiętaj o tym temacie Dodgy.

AtDown.
Ile razy tam pisane, 2 raz tu - nawet jeżeli nie wiesz, że czegoś w regulaminie nie ma - to nie zwalnia ciebie z przestrzegania. Tryper o tym że od odwołań/komentarzy jest oddzielny temat dowiedział się po pierwszym moim zgłoszeniu. Ale dalej został i w zgłoszeniach pisał odwołania ;x.
Reply
#19
Przecież Ty zacząłeś! Właśnie się okazuje, że niesłusznie. Nie miałeś racji! Podważ to co mówił Tryper, a teraz Poolpo i ja. Moim zdaniem przeprosiny tu nie wystarczą. Yoki bardzo ładnie potem podchwycił temat i jechał ostro, bo z tego co wiem to nie lubi Trypera.

Kaszmireq:
To wina Trypera, że nie został poinformowany o planowanych zmianach w regulaminie? Jak już pisałem, w obecnym nic o tym nie ma. To samo się Ciebie tyczy - moim zdaniem przeprosiny tu nie wystarczą.

Słusznie, nie chciał wprowadzać zamętu jak co niektórzy. Angry




"Lecz kto sieje kłamstwa, ten w końcu zawsze się doczeka ich plonów, a wtedy już może odpoczywać po trudach i śledzić tylko, jak inni zbierają żniwo i wyręczają go w rozsiewaniu dalej złego ziarna. Znalazły się uszy gotowe słuchać Melkora; znalazły się języki skore do powtarzania jego słów. Przyjaciel przyjacielowi szeptał Melkorowe kłamstwa niby sekrety, których znajomość wyróżnia najmądrzejszych. Gorzko potem odpokutowali Noldorowie głupotę tych otwartych na fałsze uszu." J.R.R. Tolkien "Silmarillion"
Reply
#20
Chyba zostań, yo.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)