Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie - Tryper
#91
Cappone:
Nie jesteście sami. Prawie nikt na Stoners nie lubi tych co słusznie walczą o swoje. Smile

Bakuspl:
Nie uznaję niesprawiedliwej nauczki. Smile

"To lepiej zacznij." -> http://www.youtube.com/watch?v=DUvADbpqGlQ (Tak młodzieżowo, żeby każdy zrozumiał.)
Reply
#92
Chłopaku.. Byłem za tym żebyś został, ale odwalasz taką szopkę z zgłoszeniach, że zmieniam zdanie i jestem za tym żebyś wyleciał.
Reply
#93
Widzisz chłopie co wyczyniasz Sad Opanuj się, jestem zły na Ciebie ale nadal podtrzymuję zdanie. zostań
Reply
#94
; http://zapodaj.net/99e55f96ab4a5.png.html , http://w631.wrzuta.pl/obraz/powieksz/0B9GryVncvc

Jeszcze tylko parę osób zrozumie, że zostałem potraktowany niesprawiedliwe i jest świetnie. Może też tylko Alijaa. Smile Nadzieja jest najważniejsza. Big Grin

Życzę wszystkiego dobrego. Smile Pozdrawiam.
Reply
#95
Tryper, ziomek proszę posłuchaj mnie. Nie da się jakoś przeprosić ich za swoje zachowanie i przyznać rację, że źle postąpiłeś? Możesz to wytłumaczyć, poniosły Cię nerwy, bo nikt nie potrafił Cię zrozumieć i poczułeś się nie potrzebny... Proszę przeproście się i po kłopocie... Tylko kill'e takie jak Poolpo przedstawił i pasuje Smile Zrozum to, naprawdę jesteś jednym z moich najlepszych kumpli w Margo, nikt tyle dla mnie nie zrobił. Zrób to chociażby dla mnie... przyjaciela.

Was drodzy STONERSIACY, proszę o to samo. Wybaczcie mu te błędy, poczuł się niechciany i poniosły go nerwy... Będzie po kłopocie... Czy kill za spam w temacie nie wystarczy? Spam to spam, niezależnie od tego jaki długi.

JAK ZAWSZE NA TAK!!!

/ Leaves (Stoners --> Reeyes, Seeyer, Needey)
Reply
#96
Gdzie spojrzę tam zawsze jesteś ty.

Jestem na nie.



At- Rób co chcesz. ;3 I tak nie zalicza.


__
Reply
#97
Tryper... tyle nocek mieliśmy razem, bicie herosów, nie zawsze było dobrze, jak wiadomo.. życie nie polega tylko na dobrych chwilach.. ale jesteś dobrym chłopakiem, poukładanym i będzie mi Ciebie brakować..

JESTEM NA TAK
Reply
#98
Dzięki. Smile

Leaves:
Masz rację, poniosło mnie. Poolpo miał dobry pomysł..., tylko, że to nie zależy ode mnie. Ogólnie to też byłoby dobre wyjście, ale Alijaa musiałaby się zgodzić.
Reply
#99
Od razu Cię zrozumiałem przyjacielu, a obiecasz mi, że spróbujesz ich przeprosić? Jak się przeprosicie to już łatwiej będzie Smile I proszę również, nie pisz bezsensownych postów typu dzięki bo znów się wkurzą Cool

Bardzo wszystkich przepraszam Sad Nie powinniśmy tutaj spamować chyba. Po prostu nie mam jak się z nim skontaktować... mam pożyczkę Smile
Reply
Możesz, możesz. To mój temat. Smile Nie wiem czy to w czymś pomoże, ale zgadzam się, to dobry pomysł.

Yoki, Kaszmireq, Wyrocznia, Aliya, Sterin, Psychopatyczny Banan (przede wszystkim):

Chciałbym Was wszystkich przeprosić, że walczyłem przeciw niesprawiedliwości skierowanej przez Was na mnie. Poniosło mnie i narobiłem sporo szumu, popsułem niektórym ostatnie dni, spowodowałem u co niektórych zażenowanie, dość dużo napisałem w temacie, w którym nie za bardzo (!) powinienem (nazywacie to spamem), ponieważ nie chciałem robić mętliku i się przenosić..., ogólnie za te wszystkie problemy. Jeśli ktoś poczuł się w jakikolwiek sposób dotknięty to szczerze przepraszam! Nic do Was nie mam, chcę tylko zostać potraktowany jak powinienem.

AtEdit: Zamiast Sterina wpisałem drugi raz Wyrocznię, przepraszam.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)