Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie - Tryper
#1
Cześć. Smile Tak jak w temacie, chciałbym się odwołać od decyzji Humanistki. Wyrzucenie na Syberię uzbierałem w ciągu paru godzin, jestem absolutnie pewny, że niesłusznie. Nie mam specjalnie ochoty tego pisać, ale namawiali mnie Dastann, Poolpo, Kimura i Deemarel. Jakoś specjalnie w to nie wierzę, że opowiecie się, żebym został, ale mniejsza. Przede wszystkim chciałbym Wam bardzo podziękować za wspólną grę na Stoners. Spędziłem tu na prawdę dużo czasu, który wspominam niewspółmiernie do panującej na serwerze atmosfery (generalizuję). Starałem się trzymać w kręgach osób, z którymi było o czym porozmawiać i pomijając pewnych recydywistów (którzy momentami skutecznie utrudniali mi grę) udało się. Smile Spędziłem sporo czasu, żeby skompletować ekwipunek (nie obyłoby się bez pomocy Poolpo, któremu bardzo dziękuję). Niestety Miłośnik nie zdążył dać Cienia i cel nie został w pełni osiągnięty. Powiedziałbym, że nie było warto marnować na to czasu, ale muszę uwzględnić to co najważniejsze, czyli relacje, które łączyły mnie z innymi graczami. Bardzo miło wspominam wspólne rozmowy, bicia tytanów (♥), herosów i elit. Pamiętam także ustawianie umiejętności klanowiczom, to był mój żywioł. Big Grin Doskonale pamiętam całodobowe pogonie za Kochanką, w których bardzo mocno pomagał mi Udek. Wsparciem przy biciu zawsze służyli Reeyes, Menaric, Kimura i przez ostatnie dni Deemarel. To oczywiście nie wszystkie osoby, z którymi spędzałem wspólnie czas. Nie będę jednak wymieniał tu każdego z osobna, ponieważ jest Was za dużo, a nie mam dostępu do listy przyjaciół na postaci (nie chciałbym o nikim zapomnieć). Chciałbym tu jeszcze wymienić SM Aerandir Danderflu, który jako jedyny z SM cieszył się moją szczerą sympatią (chociaż znajomość była zdecydowanie w fazie początkowej). Muszę także serdecznie przeprosić Orzechową Milkę, z którą łączyły mnie nie takie relacje jakie bym chciał, a wszystko przez zbyt wysoko ustawione wymagania na początku znajomości. Sad Gdybyście mnie nie chcieli przyjąć z powrotem, życzę Wam udanej zabawy z Gra, ale przede wszystkim dużo mądrości w realnej rzeczywistości.
________________________________________________________________________________________

Temat ten to odwołanie, więc każdy post, który dotyczy całej tej sytuacji nie jest spamem.
Reply
#2
Brick 
Bez Ciebie nie gram! Masz tu zostać! Smile

Tak jest! Big Grin
Reply
#3
Zacznijmy od tego, że SM-owie, którzy piszą dodatki serwerowe nie znają opcji przeglądarkowych.. Tzw. F11 Pełny ekran. Co za tym idzie pierwszy kill jest nie słuszny, a za tym całe zamieszanie jest nie potrzebne.

Jednak gdyby Sm-owie dalej nie widzieli takiej opcji w przeglądarce jestem za tym, żebyś oczywiście został i ich dedał Big Grin

Może nie na temat w 90% jestem pewny, że Tryper liczy więcej wiosen niż większość Sm-ów ;-)

Athumanistka Trzeba umieć przyznać sie do winy bo to WY jesteście głównym problemem.
Reply
#4
Nie znam sytuacji, ale nie wysmarowałbyś takiego posta, gdyby Ci nie zależało. Big Grin
Jeśli rzeczywiście "skazali" Cię niesłusznie, to solidaryzujem siem i w ogóle.

Przy okazji... Masz identyczny styl pisania tego typu postów jak ja Huh
Reply
#5
Jestem na tak, zostajesz.
Reply
#6
Zostań, nie będę miał kogo dedać na łaźni Cool
Reply
#7
Zostań, nic do Ciebie nie mam Wink
Reply
#8
Wink 
Zostań !!! ;3
Reply
#9
«Supratec -> Poolpo» pisz na odwołaniu trypera
«Supratec -> Poolpo» ze jestem za tym ,aby zostal ( knebel )

Więc Supratec -> Zostajesz.
Reply
#10
Zostań Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)